Hotpoint’in yeni multifonksiyonel fırınlarıyla lezzet garanti!

Editör
10.04.2013

 

Üstün teknolojiyi İtalyan tasarımıyla buluşturan Hotpoint’in yeni multifonksiyonel fırını, sahip olduğu her ihtiyaca uygun 7 farklı pişirme fonksiyonu sayesinde kusursuza pişmiş lezzetli yemekler sunuyor.

Hotpoint’in yeni antrasit multifonksiyonel fırını üç taçlı wok beki sayesinde daha iyi ısı dağılımı sağlayarak pişirim süresini ve harcanan enerjiyi minimuma indiriyor.

Hotpoint’ in yeni multifonksiyonel fırını, ızgara, pizza, graten, tatlı-pasta, multi-pişirme, geleneksel ve hızlı pişirme fonksiyonlarından oluşan 7 farklı pişirme fonksiyonu sayesinde tüketicilere kusursuzca pişmiş birbirinden lezzetli yemekler pişirme imkanı sunuyor.

Antrasit rengiyle fark yaratan Hotpoint multifonksiyonel solo fırınlar sahip olduğu üç taçlı wok beki sayesinde standart beklere kıyasla daha etkili bir ısı dağılımı sağlıyor.

Böylece pişirim süresini kısaltarak daha az enerji harcanıyor. Gaz Emniyet Sistemi ve ısı yalıtımlı çift fırın camıyla tüketicilerin güvenliğini de garantiye alan Hotpoint’ in yeni fırını flotal aynalı fırın kapağı sayesinde mutfaklara estetik ve ferahlık kazandırıyor.

Multifonksiyonel özellikleriyle öne çıkan, dökme demir ızgaralı Hotpoint antrasit fırınlar defrost özelliği, sıcak tutma çekmecesi ve otomatik tek elle ateşleme özellikleriyle de tüketicilerin hayatını daha da kolaylaştırıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account