Hotpoint Aqualtis çamaşır makinesi renklilerle beyazları bir arada yıkıyor!

Editör
10.04.2013

 

Üstün teknolojiyi şık İtalyan tasarımıyla birleştiren Hotpoint’in yeni Aqualtis çamaşır makinesi, renklilerle beyazları bir arada yıkama olanağı sunuyor.

Tüketicileri çamaşırları renklerine göre ayırma derdinden kurtararak fark yaratan Hotpoint Aqualits çamaşır makinesi, sahip olduğu Direct Injection Teknolojisi’yle 20 derecede, su ve deterjanı, geleneksel çamaşır makinelerine kıyasla yüzde 60 daha etkili temizlik sunan aktif yıkama köpüğüne dönüştürüyor.

Böylece renkler birbirine karışmadan, tek seferde beyazlarla renklilerin bir arada yıkanmasına olanak sağlıyor. Üstelik 20 derecede 40 derecelik yıkama performansı sağlayarak ve çamaşırları daha düşük ısıyla yıkandığı için yüzde 60 daha az enerji tüketiyor.

Hotpoint Aqualtis çamaşır makinesi, Buharlı Hijen Fonksiyonu’yla buharın sterilize etkisini derinlemesine kullanarak çamaşırların dokusuna hiçbir zarar vermeden çamaşırları sterilize ederek mikrop ve bakterileri %99,99 oranında yok ediyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Buharlı Tazeleme Programı sayesinde ise giysilerin dokularını sadece 20 dakikada buhar etkisiyle tazeleyip kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca, giysilerin dokularını rahatlatarak kırışıklıkları azaltıp ütüye ayrılan zamanın minimuma inmesini sağlıyor.

 

 

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account