Kale, doğal taş ve camın göz alıcı birlikteliğiyle ortaya çıkardığı Nature serisi ile sıra dışı ve özgün mekanlar yaratma imkanı sağlıyor.

Editör
10.04.2013

 

Doğal taştaki geniş ürün gamını cam mozaikle zenginleştiren Kale, Nature serisiyle şık ve seçkin mekânlar için estetik çözümler sunuyor. Kale’nin, tek ya da karışık renk seçeneklerinden oluşan cam mozaiklerle parlak ve göz alıcı yüzeyler yarattığı Nature; sütun kaplamaları, banyo, mutfak uygulamaları gibi farklı alanlarda, fonksiyonel ve dekoratif yüzey kaplama malzemesi olarak özellikle tercih ediliyor. 

Duyulara hitap eden şık mekanlar

Kale Cam Mozaik, ayrıca modüler uygulama olanağı bulunan ve seramikle son derece uyumlu Nature serisi sayesinde tasarımcı ve profesyoneller için yeni kapılar açıyor. File ölçüsü 29,7x30,5 cm, 30x30 cm, 29,7x30 cm, 30x30,5 cm, 30x30,6 cm olan Nature serisi; 0,8 cm kalınlığında “Doğal Taş & Cam Karışık Mozaik” ile “Doğal Taş & Cam & Paslanmaz Çelik Karışık Mozaik”ten oluşuyor. Camın büyüsünü şık mekanlara taşıyan seri, konut, otel, ofis, kafe ve restoranlar için kullanışlı çözümler sunuyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account