“Ankara Şubesi çalışmaları ile farkını gösteriyor”

Editör
10.04.2013

 

Türkiye Genç İş Adamları Derneği  (TÜGİAD) Genel Başkanı Ali Yücelen, derneklerinin en önemli yapı taşı olan şubelerin sayısını artırma çalışmalarının sürdüğünü,  Ankara şubesinin de çalışmaları ile farkını gösterdiğini bildirdi.

Yücelen, TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın tarafından yönetim kurulu ve Parlamento İlişkiler Komisyonu (PİK) üyeleri için Nusr-Et Steakhouse'da verdiği yemekte, TÜGİAD’ın son dönemde yaptığı çalışmalarda şubelerin önemine işaret etti.

Şubelerin TÜGİAD’ın en önemli yapı taşlarından biri olduğunu anlatan Yücelen, “Ankara şubesi de çalışmaları ile farkını gösteriyor. Son günlerde en başarılı dönemini yaşıyor.

Şube başkanımız Barış Aydın ve ekibini kutluyorum. Karadeniz ile Ege’de yeni açılacak şubelerimizden de aynı performansı bekliyoruz. TÜGİAD olarak daha da başarılı olacağımızdan şüphem yok. Türkiye’ye katkıda bulunmak için çalışmaktan, üretmekten vazgeçmemeliyiz.” dedi.

Yücelen, Barış Aydın’ı yeni dünyaya gelen kızı Asya için de kutlayarak, “ kız çocuğu berekettir. İş hayatımıza da bu bereket yansıyacak” diye konuştu.

TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın da azimle çalıştıkları için başta PİK olmak üzere tüm çalışma gruplarına teşekkürlerini iletti.Geceye katılanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Barış Aydın, “Tüm TÜGİAD üyelerine derneğimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Özellikle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak için azimle çalışan, büyükelçiliklere ziyaret gerçekleştiren Parlamento İlişkileri Komisyonu’na (PİK) başarılar diliyorum. TÜGİAD olarak kısa sürede büyük yol kat ettik. Çok başarılı bir ekip olduk. TÜGİAD en iyi dönemlerinden birisini yaşıyor. İnanıyorum ki daha da güzel işler yapacağız” dedi. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account