BASF, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da sürdürülebilir inşaat için çözümler sunuyor

Yazar:Editor
10.04.2013

 

Dünyanın lider kimya şirketi BASF, 24 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Yapı Fuarı Turkeybuild 2013’e katılıyor. BASF, fuar boyunca aralarında enerji verimliliğini arttırmaya yönelik çözümlerinde bulunduğu ürün portföyünü sergileyecek.

 Dünyanın lider kimya şirketi BASF, kimyanın sürdürülebilir yapılara olan katkısını 24 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Yapı Fuarı Turkeybuild 2013 fuarında sergileyecek. Bu yıl 36.’sı düzenlenen fuara, Yapı Kimyasalları ve Performans Ürünleri birimleriyle katılacak olan BASF, salon 10/stand 211’de yer alacak. 

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, bu sene 1.150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini 110.000'i aşkın ziyaretçiyle buluşturuyor. Uzun yıllardır bu fuara katılan BASF, aralarında binaların enerji verimliliğini arttırmaya yönelik ürünlerin de bulunduğu pek çok çözümü sektörün beğenisine sunacak.

Diğer sergilenecek ürünler arasında, binaları daha dayanıklı hale getiren ve bunun neticesinde bakım ve tamir gereksinimlerini azaltan materyaller bulunuyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account