BAUMIT Türkiye, 2013’e hazır

Editör
10.04.2013

 

BAUMIT Türkiye, Mart ayında başladığı ve 5 şehirde gerçekleştirdiği bölge eğitimlerini tamamladı. Farklı bölgelerden 500 kişilik bir katılım ile gerçekleşen eğitimlerde Baumit markası, felsefesi, ürün grupları, 2013’de sunulmaya başlanacak yeni ürünleri ve uygulamalar üzerine bilgiler aktarıldı.

Baumit Türkiye, 2013 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Bayileri ile “İleriye yönelik fikirler”ini paylaştıkları bayi toplantısının ardından bu kez ustaları ile biraraya geldi.

İstanbul, Adapazarı, Lüleburgaz, Bursa ve Ankara’da gerçekleşen eğitimlere 500 kişilik bir katılım gerçekleşti. Mantolama ve seramik ustalarına yönelik düzenlenen eğitimlere bazı illerde yine bayii ve bayii çalışanları da katıldı.

Eski ve yeni tüm Baumit ustalarına yönelik olarak düzenlenen eğitimlerde ağırlıklı olarak dış cephe ısı yalıtım uzmanı olarak Baumit markası, ısı yalıtımı konusundaki deneyimi ve ısı yalıtım sistemleri üzerinde duruldu. Sunulan sistemler ve avantajları, ürün uygulamalarının nasıl olması gerektiği detaylı bir şekilde paylaşıldı.

Ayrıca seramik yapıştırıcılar ve derz dolgular ürün grupları ile zemin sistemleri içerisinde sunulan ürünler ve uygulamaları hakkında bilgiler aktarıldı.

Ürün geliştirme sürecinden paketlemeye, pazarlamadan satış sonrası hizmete kadar her detayla konutlarda, iş yerlerinde ve projelerde kaliteli bir yaşam sunmayı hedefleyen Baumit, usta eğitimleri sayesinde de ürünlerin doğru uygulanması, enerji/zaman ve iş gücü kayıplarının en aza indirilmesini amaçlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account