İstanbul’un en seçkin emlak projesi Varyap Meridian’ın en lüks bloğu Varyap Grand Tower’da anahtar teslimleri başladı.

Editör
10.04.2013

 

Proje içerisinde yer alan ticari villalar ise büyük bir hız ve özenle teslime hazırlanıyor. Lüks ve konforu bir arada sunan Varyap Grand Tower ve villalar sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Ticari kullanımlı Varyap Meridian villaları, kiralama ve satın alma amacında olan yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

İstanbul'un siluetine gönderme yapan eşsiz tasarımı, teknolojik alt ve üst yapısı ile ödüllere doymayan çok fonksiyonlu Varyap Meridian’ın son etabı Grand Tower bloğunun anahtar teslimleri başladı, birçok farklı kullanıma olanak veren ticari villalar ise teslime hazırlanıyor.

Projenin en lüks bloğu olan Varyap Grand Tower, konfor, lüks ve farklı kullanım fonksiyonları kavramlarına yeni bir anlam kazandırıyor. Teslimine hızla devam edilen blokta her detay incelikle tasarlanıyor.

Varyap Meridian Grand Tower’da stüdyodan, 4+1’e farklı daire ve home-ofis seçenekleri bulunuyor. Sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam kültürü sunan Varyap Grand Tower, yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Varyap Grand Tower’ın önünde ve Finans Merkezi bağlantı yolu üzerinde yer alan 600 m² büyüklüğündeki ticari villalar ise, 330 m²’lik özel bahçeleri ve 45 m²’lik teraslarıyla şehrin merkezinde benzersiz bir yatırım fırsatı  sunuyor.

Lokanta, cafe, klinik, banka şubesi, kreş ve her türlü ticari amaçlı ofis olarak kullanılabilen ticari villalar, kiralama yapmak isteyen büyük markalar ve satın alma yapmak isteyen yatırımcılar tarafından yoğun talep görüyor.

Varyap Meridian içerisindeki Meridian Ofis&Otel bloğu da teslime hazırlanıyor. Ataşehir’de kurulacak Finans Merkezi’nin yanıbaşında yer alması nedeniyle başta müşavirlik firmaları, bilişim, sigorta, faktöring şirketleri olmak üzere birçok farklı sektör tarafından tercih edilen Meridian Ofis & Otel bloğunda son ofisler alıcılarını bekliyor.

Uluslararası otel zincirini getirecek olan bir yatırımcı ile anlaşması tamamlanan Meridian Ofis & Otel, Ataşehir’de 5 yıldızlı otel-kongre merkezi ile A+ iş merkezini tek binada bir araya getiren ilk ve tek proje olarak dikkat çekiyor. Meridian Ofis &Otel’de açılacak 35 bin metrekarelik otel-spa-kongre merkezi de projeye değer katacak.

Varyap Meridian’da hayat

Varyap Meridian’da prestijli markalar yerlerini aldı.

Macro Center, Nezih Kitabevi, Robert’s Coffee ve Bayram Bal Güzellik Salonu’nun yanı sıra eczane, kuru temizleme gibi mağazalar da site içinde hizmete girdi. Ayrıca çok yakında hizmete açılacak Big Mama’s ve Kahve Diyarı ile Varyap Meridian sakinlerinin hayatı renkleniyor.

Varyap Meridian geniş lobileri, cafe, fitness, yoga ve masaj salonu, sauna ve buhar odası, Türk Hamamından oluşan sosyal tesisleri, kapalı ve açık havuzları ile geniş rekreasyon alanlarını bir araya getiriyor.

Varyap Meridian’da binaların girişinde yer alan lobi alanları tüm ihtiyaçların giderilebilmesi ve keyifle zaman geçirilebilmesi üzere tasarlandığı için site sakinleri derbi maçlarını sosyal alanlarda dev ekranda izleyebiliyor, yeni çıkan kitaplara göz atabiliyor, keyifli sohbetlerini sürdürebiliyor. Varyap Meridian’da ayrıca bisiklet park alanları, vale parking, araç yıkama hizmeti, dış cephe temizlik, ayarlanabilir merkezi sistem ısıtma ve soğutma imkanları da bulunuyor.

Türkiye’nin ilk yeşil projesi olma özelliğini taşıyan Varyap Meridian’da, tasarım aşamasında alınan önlemler, çevreci malzeme seçimi, atık yönetimi, elektriğin bir kısmının rüzgar ve güneş enerjisinden üretilmesiyle sağlanan enerji ve su tasarrufu, site sakinleri için yüksek konforu ve minimum tüketim maliyetini bir araya getiriyor.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account