“weber konsantre serisi” ile nakliye ve stoklamada avantaj yakalayın

Editör
08.04.2013

 

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber tarafından Türkiye’de bir ilk olarak üretilen “weber konsantre serisi” seramik yapıştırıcıları, aktif sıkıştırma teknolojisi sayesinde nakliye ve stoklamada büyük avantaj sağlıyor.

Weber’in Türkiye pazarına sunduğu ilklerden biri olan “weber konsantre serisi” aktif sıkıştırma teknolojisi sayesinde pek çok avantajı bir arada sunuyor.

Bu teknoloji sayesinde 15 kg’lik ambalajı ile 25 kg’lik ambalaja eşdeğer metraj yapan “weber konsantre serisi” daha az yer kaplayarak nakliye ve stoklama avantajı yaratıyor.

Konsantre özelliği ile ustaların yükünü hafifleten “weber konsantre serisi” aynı zamanda daha az karbon salınımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor, dökme ve karıştırma anında yüzde 100 tozsuz ortam sağlıyor.

“weber konsantre serisi” iki üründen oluşuyor; konsantre, toz çıkarmayan, çok elastik seramik yapıştırma harcı weber.kol flex konfor konsantre ve toz çıkarmayan, hafif seramik yapıştırma harcı weber.kol SRK konfor konsantre.

Aktif sıkıştırma teknolojisiyle üretilen weber konsantre serisi seramik yapıştırıcılarından weber.kol flex konfor konsantre, C2TES2 sınıfında; seramik, granit seramik, mermer, granit ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılıyor. weber.kol SRK konfor konsantre ise, C1TE  sınıfında; seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account