Geberit Sigma80

Yazar:Editor
08.04.2013

 

Yenilikçi tasarımların adresi Geberit, konforu banyolarında isteyenlerin tek tercihi oluyor. Geberit Sigma80, ileri teknolojiyle tasarımı birleştiriyor ve tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Sigma80 kumanda kapağı, banyo tasarımlarına teknolojik bir şıklık sunuyor.  

Kalitesini ödülüyle taçlandıran Geberit Sigma serisi, rezervuarlara uyumlu kumanda kapaklarına bir yenisini daha ekliyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan yeni kumanda kapağı Sigma80, büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgası ile deşarj sürecini başlatıyor.  Geberit Sigma80 kumanda kapağı, hem ekonomik hem de hijyenik bir deşarj imkanı sunuyor. Sigma80 kumanda kapağı, kusursuz teknolojisi ve tasarımıyla banyolara modern ve sıra dışı bir şıklık sunuyor.

Geberit Sigma80 Renkleniyor, Eşsiz Tasarım Büyülüyor

Geberit Sigma80 son teknoloji ve üstün işlevselliği ile yaşam kalitesini yükseltiyor. Eşsiz tasarıma sahip Sigma80 kumanda kapağı siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunuyor.

Banyolarda çağdaş tasarım arayanlar için 2012 IF tasarım ödülüne sahip Geberit Sigma80 kumanda kapağı iki farklı boyda basma düğmesi yerine, iki farklı boyda ışıklı alana sahip. Ayrıca zevkinize uygun olarak; mavi, yeşil, turkuaz, lila ve turuncu ışık seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern banyoların tercihi Geberit Sigma80, sensörlü deşarj sistemleriyle teknolojinin ve konforun vazgeçilmezi oluyor. Banyolarını yenilemek ve banyolarında fark yaratarak şıklığı yakalamak isteyenler, Sigma80 kumanda kapağı tam size göre. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account