Bomonti’de A+ Ofise Yatırım İçin Doğru Zaman

Yazar:Editor
08.04.2013

 

 Türkiye’nin ilk küçük m2’li A+ ofis projesi iTower’da yaşam başladı. Yatırımını iTower Bomonti’ye yapanlar işini ticari yaşamın en ayrıcalıklı ofislerine taşıyabiliyor ve hemen kazanmaya başlıyor...

Gayrimenkul sektörünün iki güvenilir ismi FerYapı ve Sinpaş GYO’nun Şişli Bomonti’de inşa ettiği iTower Bomonti projesinde yaşam başladı. 30 katlı tek blokta 232 adet A+ ofisin bulunduğu iTower Bomonti’de ofis sahibi olanlar, şehrin en merkezi noktasında yer alan iş yaşamının en ayrıcalıklı ofislerine kısa bir süre sonra taşınacak olmanın heyecanını yaşıyor.  

24 Ay Kira Garantisi Avantajıyla Kazançlı Yatırım

Yatırımını Türkiye’nin ilk küçük metrekareli, nitelikli A+ ofis konseptine sahip iTower Bomonti’ye yapanlar, prestijin sembolü ofislerde iş yaşamlarını geleceğe taşıyacaklar ya da 24 ay kira garantisi avantajıyla hemen kazanmaya başlayacaklar. Ancak sınırlı sayıda ofis satışının sürdüğü iTower Bomonti için yatırımcıların ellerini çabuk tutması gerekiyor.

iTower Bomonti, “Size yakışan bir evde yaşıyorsunuz, size yakışan bir otomobile sahipsiniz, peki ya ofisiniz?” sloganı ile iş dünyasında prestij ve konforun yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

İhtiyaca göre dizayn edilen ofisler

iTower Bomonti’de ofisler iş sahibinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilebiliyor. Küçük ofis ihtiyacında olanlar 60 metrekarede A+ kalitesinde ofis avantajlarına sahip olurken daha büyük ofis ihtiyacında olanlar için iTower Bomonti 800 metrekareye kadar genişleyebilen seçenekler sunuyor.

Nanoteknoloji ürünü camlar

Vizyoner, akılcı, prestijli iş sahiplerini ve yatırımcıları hedefleyen iTower Bomonti’de ofisler, copy center, back office ve concierge hizmetleri, kat bahçeleri, VIP lounge, hobi salonu, spor merkezi, lobi ve danışma, özel restoran, depolama alanları, çarşı gibi standart bir ofis kalitesinin çok üzerindeki hizmet ve anlayışa sahip bulunuyor.

iTower Bomonti’nin ofislerin işletim giderlerini düşüren ayrıcalıkları da sözkonusu. Kendi kendini temizleyen ve etkin ısı yalıtımı sağlayan nanoteknoloji ürünü camlara sahip ofislerde yönetim giderlerini en aza indiren, harcadığın kadar öde sistemi kullanıcıların bütçelerini rahatlatıyor.

Dış cephenin aydınlatması 2.5 km mesafeden farkedilecek

Projede akıllı asansör sistemiyle ofis katlarına hızlı ulaşım sağlanıyor. Asansörü kullananlar sadece gitmek istediği kata ulaşıyor, ara katlarda oyalanmıyor. Ayrıca iTower Bomonti’nin dış cephesi de tıpkı ofisleri gibi vizyoner bir anlayışla dizayn ediliyor.

Türkiye’de ilk kez uygulanan tasarruflu LED dış cephe aydınlatması ile kendinden söz ettirmeye hazırlanan iTower Bomonti’de direkt aydınlatma yapabilen ürünler, Philips LSM (Light System Manager) model otomasyon sistemi ile birlikte farklı renk senaryoları uygulanmasına imkan tanıyor. Yüksek verimli LED teknolojisi sayesinde ürünler yaklaşık 2,5 km mesafeden görülebiliyor. 

İç aydınlatmada ise iTower konseptine uygun akıllı aydınlatma sistemi kullanıldı. Tüm katlarda ışığın aydınlık seviyesinin ayarlanabildiği armatürler yerleştirilirken, yanısıra gün ışığı ve hareket algılama sensörleri sisteme entegre edildi.

Bu sayede aydınlatma sistemi hem gün ışığından yararlanarak enerji tasarrufu yapacak hem de hareket algılaması sayesinde enerjiyi komple kapatmadan ışığın seviyesini azaltarak (%10 a kadar) enerji tasarrufu sağlayacak. Sistem komple kapanmadığı için koridorlar hiçbir zaman karanlık kalmayacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account