İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de yükselen Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul, lüks yaşamın prestijli adresi olarak öne çıkıyor.

Editör
08.04.2013

 

Residence, ofis ve alışveriş merkezi bölümlerinden oluşan Trump Towers İstanbul’da rezidans dairelerin yüzde 70’inin satışı tamamlandı. Kalan sınırlı sayıda daire, elit bir yaşamın yanı sıra kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Doğan Holding yatırımı olan Trump Towers İstanbul; Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ve sunmuş olduğu çok özel hizmetlerle farklı bir yaşam deneyimi,  yepyeni bir hayat tarzı vadediyor.  

Yüzde 70’inin satışı tamamlandı

Kentin iş, alışveriş ve eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren, yüksek standartlarda ayrıcalıklı bir yaşam sunan Trump Towers İstanbul’da rezidansların %70’inin satışı tamamlandı. Toplam 204 daireden oluşan residence kulede daire m2 fiyatları 7000 Dolar – 9500 Dolar arasında değişiyor. Sınırlı sayıda daire için satışlar devam ettiği için proje, yatırım piyasaları için de güvenli bir alternatif olarak değerlendiriliyor.

Yüksek standartlarda yaşam keyfi

Trump Towers Residence’da her daire, kendine özgü stil ve ayrıcalıklar sunuyor. Daire büyüklüklerinin 94 m² ile 686 m² arasında değiştiği rezidanslarda rahat ve huzurlu yaşam Trump kalitesi ve hizmet anlayışı ile buluşuyor. Tavandan yere kadar cam cephe olarak planlanan daireler, İstanbul ve Boğaz manzarasını yüksek standartlarda bir yaşam keyfi ile buluşturuyor. 

Beyaz eldiven hizmeti…

Trump Towers Residence sunduğu hizmetler ile farkını ortaya koyuyor. ‘Beyaz Eldiven Concierge Hizmeti’ 7 gün 24 saat profesyonel ekibiyle, rezidans sakinlerinin her türlü isteğini anlık olarak karşılıyor.

Butler ve vale hizmeti ile alışveriş siparişinden, faturaların ödenmesine, otel, uçak, restoran, konser rezervasyonlarından lounge katında davetlere kadar her şey organize ediliyor. 

Kişiye özel şarap mahzeni…

Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa standartlarındaki şarap mahzeni Trump Towers Residence’da yer alıyor. Her dairenin kendine özel 70 şişe kapasiteli mahzeni bulunuyor. Toplam 16 bin 800 şişe kapasiteli mahzende rezidans sakinleri misafirlerini ağırlayabiliyor, şarap tadım günleri düzenleyebiliyor. 

Alışveriş ve eğlence keyfi yanı başınızda…

Trump Towers Residence sakinleri aynı zamanda İstanbul’un en şık alışveriş merkezlerinden biri olan Trump Alışveriş Merkezi’nin ayrıcalığını yaşıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi’nde eğlence alternatifleri, yeme-içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi sosyal yaşamın vazgeçilmezleri yer alıyor. Rezidans sakinleri dairelerinden çıkıp sadece tek bir asansörle Trump Alışveriş Merkezi’nin renkli dünyasının içine dahil oluyor. 

Trafik stresi yok…

Lokasyon olarak İstanbul’un göbeğinde yer alan Trump Towers, metro ve metrobüs bağlantısı ile ulaşımı kolaylaştırıyor. Trump Towers’da yaşayanlar stresli ve yoğun İstanbul trafiğinde Mecidiköy’den Levent’e ya da Taksim’e sadece 10 dakikada ulaşabiliyor. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account