Villeroy&Boch'un Başarılı Serisi Moonlight için yeni dekor konsepti

Editör
05.04.2013

 

Villeroy&Boch’un son yıllardaki en popüler karo serilerinden Moonlight, açık renklerin yarattığı duygu, 30X90cm boyutu ve ipeksi mat ve parlak yüzeyi ile yaşam alanları için yeni bir duvar tasarım konsepti sunuyor. Villeroy&Boch, serinin tamamıyla uyum sağlayan yeni rölyef dekorlarla Moonlight serisinin tasarım seçeneklerini genişletiyor. 

Mat yüzeyli ve CeramicPlus kolay bakım özelliği sunan yeni seramik dekor 30X90cm formatında olup, Moonlight parlak fon karolar ile göze çarpan bir kontrast oluşturuyor.

Temel grafik formlar esas alınarak yaratılan zarif rölyefler yüksek kalitedeki tasarımı ile heyecan uyandırıyor. Tasarımın geometrik ritmi geniş alanlarda daha çok göze çarpıyor. Karolar ister yatay ister dikey döşenmiş olsun; dekorun tekrar eden desenleri sayesinde duvarlar göz alıcı bir hal alıyor. 

Serideki rektifiye seramik karolar beyaz ve doğal, ipek mat ve parlak bitirişler içeriyor. Beyaz, bej ve gri-bej gibi renk seçenekleri de sunan seride, duvar tasarımı için mükemmel bir alternatif olan 10X90cm boyutunda parlak metalik bordür de bulunuyor. Moonlight özellikle banyolar, yaşam alanları, otel lobi ve banyoları gibi alanlar için uygun bir alternatif... 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account