Kale Banyo’dan tasarruflu ve şık armatür koleksiyonu: Road

Yazar:Editor
05.04.2013

 

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale Banyo, yüzde 35 su tasarrufu sağlayan Road Armatür Koleksiyonu’nu, siyah, beyaz ve krom seçenekleriyle tüketicinin beğenisine sunuyor. 

Kale Banyo ve İtalya’daki Ar-Ge ekibinin işbirliği ile geliştirilen Kale Banyo Road Koleksiyonu, özel  perlatörleri sayesinde yaklaşık yüzde 35 oranında su tasarrufu sağlarken; siyah, beyaz ve krom renk seçenekleriyle de banyolara göz alıcı bir şıklık kazandırıyor. 

Armatürde İtalyan çizgileri

İtalyan tasarımının zarif ve sade çizgilerini taşıyan Kale Banyo Road Koleksiyonu, kullanıldığı mekâna yenilik katarak, minimalist ve modern ortamların yaratılmasına olanak sağlıyor.

Tüketicilerin tarzlarını banyo ve mutfaklarına yansıtabileceği bir koleksiyon hazırlayan Kale Banyo’nun, çevre dostu ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Road Koleksiyonu, ayrıca özel perlatörleri sayesinde köpükle hacimlendirdiği suya ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Tüketicilere lavabo bataryası, yüksek lavabo bataryası, banyo bataryası, döner borulu eviye bataryası, profesyonel mutfak armatürü, pull out eviye bataryası gibi birçok seçenek sunan Road Koleksiyonu minimal tasarımı ve estetik yapısıyla göz dolduruyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account