Assan Alüminyum’dan müşteri eğitimi

Editör
05.04.2013

 

Assan Alüminyum, 21 Mart’ta düzenlediği tam günlük eğitimde, ambalaj grubu müşterilerine alüminyumun üretim süreci hakkında bilgi verdi.

İstanbul, 4 Nisan 2013 - Türk alüminyum sektörünün lider kuruluşu Assan Alüminyum, 21 Mart’ta Tuzla ve Dilovası tesislerinde ambalaj grubu müşterilerini ağırladı.

Assan Alüminyum’un düzenlediği “Alüminyumun Üretim Süreci” konulu teknik eğitime, esnek ambalaj ve düz kapak kullanım alanlarındaki müşterilerinden Kappak Alüminyum Ambalaj, Arimpeks Alüminyum, Amcor Flexibles, Korozo Ambalaj, Asaş Ambalaj, Gençteks Tekstil, Intermat Flexible Packaging, Etapak Ambalaj, Alkap Alüminyum Kapak ve Plastik, Kalenobel Ambalaj, Sentez Ambalaj ve Özkara Otomotiv’in yetkilileri katıldı. 

Assan Alüminyum uzmanları tarafından yapılan sunumlarda, alüminyum ve özellikleri, üretim yöntemleri, alüminyum alaşımları ve mekanik özellikleri, test yöntemleri, kullanım alanına özel hususlar (gıdayla temas, korozyon, vb.), kalite (raf ömrü, saklama koşulları, vb.) gibi konular işlendi.

Assan Alüminyum müşterileri, öğleden sonra gerçekleşen fabrika gezisi esnasında ise alüminyum levha, rulo ve folyo üretimi ile ilgili detaylı bilgi alma fırsatı buldu.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account