Doğtaş’tan hayatı kolaylaştıran tasarım: Bolero

Editör
05.04.2013

 

Doğtaş’ın 2013 yılı özel serisi Bolero, zengin modülleriyle kişiye özel çözümler sunan çok özel bir tasarıma sahip! Yemek odasından yatak odasına kadar evlerde bütünlük sağlayan Bolero, modena ve kumtaşı renklerini modern tasarım çizgisiyle birleştiriyor.

Doğtaş Bolero Yatak Odası Takımı orta kapağı arkada gizlenen özel mekanizmalı sürgülü dolabı yanında 2 kapılı ve 3 kapılı dolap modülleriyle 4, 5 ve hatta 6 kapılı kombinleriyle ihtiyaca göre çözümler sunuyor. İster bazalı ister bazasız karyola seçeneklerini iki ya da üç çekmeceli komodinlerle zenginleştiren takımda ayrıca şifonyer ve yüksek şifonyer seçenekleri tamamen ihtiyaca göre karar vermeyi de kolaylaştırıyor. 

Doğtaş Bolero Yemek Odası Takımı ve TV Ünitesi farklı büyüklükteki modülleriyle evin her metrekaresini değerlendirmek isteyenler için tasarlandı.

Yemek masasının, özel ayak yapısı ile birlikte açılır özelliğe sahip olması dar mekanlara pratik bir çözüm getiriyor. İki farklı modülün birleşmesiyle oluşan konsol, farklı kullanım olanağına sahip. Kapaklı dar vitrin ile cam kapaklı vitrin alternatifleri, konsol ve TV ünitesiyle birleşerek salonda bir bütünlük sağlıyor. 

Yemek odası, yatak odası ve TV ünitesinden oluşan Bolero Serisi’nde kullanılan özel alüminyum kulplar, tandem yay sistemi ve kendinden yavaşlatıcı menteşeler uzun yıllar güvenle kullanım olanağı sağlıyor.Doğtaş’ın yeni tasarımı Bolero Serisi, özel lansman fiyatıyla Doğtaş mağazalarında. 

 
KAYNAK: İnşaaT&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account