Tüketicisine en uzun garantisi süresini de vaad eden Baymak, kalitesine duyduğu güveni hijyen sertifikası ile bir kez daha kanıtladı!!

Editör
05.04.2013

 

Termosifonda en uzun garantiyi veren Baymak, National Institute of Public Health-National Institute of Hygiene Poland ‘tan ‘hijyen sertifikası’ aldı!

Yenilenebilir enerji kaynaklarına ve enerji tasarrufuna önem veren Baymak’ın halk sağlığına verdiği önemde bir kez daha taçlandırıldı. Ulusal Hijyen ve Halk Sağlığı Enstitüsü tarafından hijyen sertifikası verildi.

Ürünlerin su ve gıdayla temas eden komponentlerini kontrol ederek sertifika veren National Institute of Public Health-National Institute of Hygiene, Baymak’ın termosifon ve boylerlerde kullandığı emayelerin güvenirliliği ve sağlıklı oluşunu değerlendirdi. Yapılan değerlendirme sonucunda Baymak, kullandığı emayenin halk sağlığını tehdit etmeyen, güvenili ve kaliteli olmasından ötürü hijyen sertifikasına layık görüldü.

Termosifonlarda 7 yıl garanti süresi ile tüketicisine hem ekonomik hem de güvenli ürünler sunan Baymak, dünya standartlarında yaptığı kaliteli ve güvenirliliği tescilli ürünleri ile her zaman tüketicisine kazandırmaya devam ediyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account