EgeYapı Group’un, Suudi Arabistanlı Al-Qemam Holding ile birlikte 80 milyon TL yatırımla hayat bulacak olan yeni karma kullanım projesi PEGAKARTAL, yatırımcıların odak noktası haline geldi.

Editör
04.04.2013

 

Adalar ve Marmara Denizi manzaralı 200 rezidans, 28 home – office ve 11 mağazanın yer alacağı projenin yüzde 20’si 10 gün gibi kısa bir sürede satıldı. 

EgeYapı Group, yaklaşık 10 gün önce İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni çekim merkezi Kartal’da başlayacağını duyurduğu yeni karma kullanım projesi PEGAKARTAL’ın yüzde 20’sini sattı. Toplam 40 bin metrekare inşaat alanı ve 80 milyon TL yatırımla, biri 200 adet konuttan oluşacak 32 katlı rezidans, diğeri de 28 adet home – office ve 11 adet mağazadan oluşacak 5 katlı ofis bloğu olmak üzere iki farklı bloktan meydana gelecek PEGAKARTAL’da yatırımcılar en çok 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere ilgi gösteriyor. 

Eşsiz manzara, yüksek yaşam standardı ve konfor PEGAKARTAL’da

EgeYapı Group’un Anadolu Yakası’ndaki karma kullanım projesi PEGAKARTAL’ın 32 katlı rezidans bloğunda yaklaşık 64 metrekareden başlayan 1+1‘lerden 204 metrekarelik 4+1 ve dublekslere kadar 200 daire olacak.

Dairelerin fiyatları 212 bin TL’den başlayıp 1 milyon 173 bin TL’ye kadar değişecek. Ofis bloğunda ise 11 mağaza ve 32 home – office bulunacak. İş dünyasının çözüm ortağı olmayı hedefleyen PEGAKARTAL, yatırımcılara 72 metrekareden 702 metrekareye kadar 7 farklı tipte home – office imkânı sunacak. 

Etkin bir sosyal yaşam imkânı

Mimari açıdan keskin hatlarıyla ünlü sanat akımı Kübizm’in bir yansıması olacak olan PEGAKARTAL, yatırımcılarına beş yıldızlı bir otel gibi faaliyet gösterecek olan Lobby Lounge’dan 7/24 her konuda faydalanılabilecek Concierge’e kadar birçok hizmet sunacak.

Bunların yanı sıra proje kapsamında etkin bir sosyal yaşam sağlayacak olan açık yüzme havuzu, fitness sağlık merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı, çocuk oyun alanları ve spor sahaları olacak. 

Ulaşım açısından da kolaylıklar sunuyor

PEGAKARTAL, sahip olduğu lokasyon itibariyle de İstanbul’un en büyük sıkıntılarından biri olan trafiğe karşı birçok avantaja sahip. Bu doğrultuda proje, Kadıköy – Kartal Metro Hattı’na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, D – 100 Karayolu’nun hemen yanı başında, Kartal Sahil Yolu’na 5 dakikalık mesafede ve İstanbul’un dünyaya açılan ikinci kapısı Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account