Sektörün Lideri, Mermer Fuarı'nın Gözdesi Oldu

Editör
04.04.2013

 

Dünyada alanındaki üç büyük fuardan biri olan MARBLE – 19. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, sektör bileşenlerini İzmir Kültürpark’ta bir araya getirdi. Fuarda en çok ilgi gören stant pazar lideri ürünleri ile yine ASC Türk standı oldu.

MARBLE- 19.Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, İZFAŞ tarafından 27 – 30 Mart 2013 tarihleri arasında Kültürpark’ta düzenlendi. Türkiye’nin gururu taş örneklerinin lansmanının yapıldığı ve yeni teknoloji ürünlerinin tanıtıldığı fuarda; yerli ve yabancı toplam bin 182 katılımcı firma yer aldı. Mermere gönül verenlerin ortak buluşma alanı olan MARBLE 2013’te en çok konuşulan stant ise ASC Türk standı oldu.

 Mermer sektörüne yönelik ürünleri ile liderliği açık ara elinde bulunduran ASC Türk fuar boyunca standında çok sayıda müşteri ve iş ortağını ağılayarak adeta fuara ev sahipliği yaptı. 

Fuara özel tasarlanan standında konuklarına rahatça ağırlayabileceği bir ortam sunan ASC Türk güçlü kadrosu, satış ve sonrası ekibi ile de takım ruhunu MARBLE 2013’e yansıttı.

Fuara her sene yer aldığı açık alandaki 119 nolu stantta katılan ASC Türk, Lastikli Yükleyici ailesinin mermer sektörü için özel tasarlanmış makinesi L350F, gücün ve yakıt tasarrufunun adı EC480DL Ekskavatör, Belden Kırma Kaya Kamyonu’nun yaratıcısı Volvo tarafından dünya şantiyelerine kazandırılmış A25D Belden Kırma Kaya Kamyonu ve Chicago Pneumatic markalı Hidrolik Kırıcı RX45 ile Komprasör CPS 11’i sergiledi.

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan ASC Türk Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat Türkiye’deki mermer ve maden sektörünün gelişiminin fuara tam olarak yansıdığına dikkat çekerek; “Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin Türk doğaltaşına bu kadar yoğun ilgi göstermesi sektörün gücünü göstermesi bakımından çok önemli” dedi.

ASC Türk standının gördüğü yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Tolga Polat “Volvo İş Makinaları zaten mermer sektörünün yıldız markasıydı.

Mermer sektörünün bütün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış, yakıt tasarrufunu, verimliliği ve yüksek performansı ön planda tutan gözde ürünlerimizin sektör tarafından tercih ediliyor olması bizleri mutlu ediyor. Diğer tamamlayıcı ürünlerimiz ile de mermer ve madencilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olmaktan ayrıca gururluyuz” dedi.

Türkiye doğaltaş sektörünün dünya üzerinde rüştünü ispat ettiğine ve başarıları ile herkesin yüzünü güldürdüğüne dikkat çeken ASC Türk Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat, firma olarak sektörün potansiyel ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaptıklarını, geniş bir ürün gamının yanında satış sonrasındaki yenilikçi ürünleriyle de mermercilerin çözüm ortağı olmayı sürdürdüklerini söyledi.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account