İtalyan tasarımını mutfaklara taşıyan yeni Hotpoint evyeler 2012 Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu!

Editör
04.04.2013

 

İtalyan tasarımıyla mutfakların havasını değiştiren Hotpoint evyeler, Designer Kitchen and Bathroom Dergisi tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmasında “İnovasyon” dalında “Altın Ödül”e layık görüldü. Sahip olduğu “Diamond® Clean” özelliğiyle bakteri oluşumunu %99 oranında engelleyen Hotpoint evyeler mutfaklarda kusursuz bir uyum yaratıyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Designer Kitchen and Bathroom Dergisi tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Avrupa’nın en önemli tasarım yarışması, Tarihi Londra Kulesi’ndeki Pavilyon’da gerçekleşti. Yarışmada Altın Ödül’ü şık İtalyan tasarımıyla fark yaratan yeni Hotpoint evyeler aldı.

‘‘İnovasyon” dalında “Altın Ödül”e layık görülen Hotpoint evyeler sahip olduğu “Diamond® Clean” özelliği sayesinde hem kolay temizlik imkanı sunup kire ve çizilmelere karşı dayanıklılık sunuyor hem de bakteri oluşumunu %99 oranında engelliyor. Direct Flame Teknolojisi’ne sahip yeni Hotpoint ocaklar geçen yıl aynı yarışmada İnovasyon dalında yine Altın Ödülü’ ne layık görülmüştü.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account