Isıtma soğutma sektörünün öncü ismi Baymak, bayilerine daha fazla iş hacmi yaratacak kampanyalarla destek olmayı sürdüyor.

Editör
04.04.2013

 

Baymak üretim üssünde gerçekleşen anahtar teslim töreni ile Baymak Bayiler son model otomobillerine kavuştu. Baymak Genel Müdürü Ender Çolak araç teslimleri sırasında:  “ Sektöründe lider kuruluş Baymak, her yıl başarı grafiğini siz değerli bayileri ile birlikte üst seviyelere çıkarmayı sürdürürken, bu başarıda pay sahibi olan bayilerini de unutmuyor. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz araçların iş hacminizin artmasında pay sahibi olmasını dilerim. 2012 hedefleriniz dahilinde hak kazandığınız bu araçlara şimdi 2013 hedeflerinizle birlikte yenilerini ekleme fırsatınız sürüyor.

Baymak, geliştirdiği iş modelleri sayesinde rekabette farklılık yaratarak, bayilerine iş hacmi kazandıracak çözüm yolları sunmaya devam edecek. Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan Baymak, ısıtma sektöründe dünyanın 3. büyük firması BDR Group’un üstün teknolojik gücünü de arkasına alarak her zamankinden daha güçlü  olarak yoluna devam edecektir’’ dedi.

Araç almaya hak kazanan bayilerin anahtarlarını Baymak üretim üssünde bizzat takdim eden Ender Çolak, kampanya kapsamında ki araçların temini için birlikte çalıştıkları İSOTLAR  GRUP’a da iş birlikleri için teşekkürlerini dile getirdi.

İsotlar Grup Tata Marka Müdürü A.Mert Gülşen;’’ Baymak Ailesi ile çok iyi bir projeye imza attık. Her iki markanın ortak bir hedef içinde buluşmasından çok güzel sonuçlar elde ettik. Tata Ailesi olarak bu projenin içinde yer almaktan son derece mutluyuz.

Bizler için, Müşterimiz, dünyamız içindeki en önemli ziyaretçidir. O işimize bir müdahale değil işimizin varlık sebebidir. İşimizin dışında biri değil ,işimizin bir parçasıdır. Baymak ailesine bu hizmeti sağlamamız  için verdiği desteklerden dolayı teşekkür eder ve çalışmalarımızın devamlılığını dileriz’’ dedi.

Çevre dostu Baymak, geniş ürün yelpazesi ile ısıtma soğutma sektöründe lider marka olarak tüm ürünlerinin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini sağlarken birlikte çalıştığı bayilerinin de kaliteli çalışmalarını denetlemeye ve ödüllendirmeye devam edecektir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account