Artema'ya "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen" Firma Ödülü

Yazar:Editor
03.04.2013

 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun mutfak, banyo armatürleri ve aksesuarları markası Artema, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 16. Tüketici Ödülleri’nde “Tüketici Memnuniyetini İlke Eden Firma” ödülünü kazandı.

Türkiye armatür pazarının lideri ve “Ulusal Kalite Başarı Ödülü” alan ilk markası olan Artema, bu yıl 16.sı verilen Geleneksel Tüketici Ödülleri’nde, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülerek müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Toplam yedi ayrı dalda verilen ödüllerde tüm rakiplerini geride bırakarak Tüketici Memnuniyetini İlke Eden Firma ödülünün sahibi olan Artema kaliteye yönelik yatırımlarıyla sektördeki ilklere adını yazdırmaya devam ediyor. 

Eskişehir TOBB İkizkuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törende, ödülü Artema adına Artema Pazarlama Müdürü Şemun Alp Biber, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’dan aldı. 

Artema olarak Geleneksel Tüketici Ödülleri’nde ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Atalay Gümrah, “100 milyon TL Türiye ciromuz ve 16 milyon Euro’luk ihracat ciromuzla Artema olarak 2005 yılından bu yana dek armatür pazarının pazar lideriyiz.

“En” olmak için öncelikle işinizi çok iyi yapmanız ve çok çalışmanız gerekiyor. Artema olarak biz de ekipçe büyük özveriyle çalışıyor ve aldığımız tüm bu ödüllere layık olmaya çalışıyoruz.” dedi.   

Tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici haklarına, tüketici talep ve tercihlerine duyarlı firmaların teşvik edilmesi amacıyla gerçekleştirilen Tüketici Ödülleri, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenleniyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account