LG Hausys sürdürülebilir, şık tasarımlarıyla 36. Yapı Fuarı'nda.

Editör
03.04.2013

 

Daha iyi yaşam alanları yaratmak için insan ve çevre dostu yapı malzemesi ürünleri tasarlayan LG Hausys, 36. Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

60 yılı aşkın bir süredir 52 ülkede sanatçı dokunuşlarıyla dinamik yaşam alanları yaratan LG Hausys, 24-28 Nisan tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013'de, 7. salon, 261 numaralı standında özenli ve çevre dostu tasarım meraklılarını konuk edecek. 

İç yapılara sanatla dokunan LG Hausys, bu yıl fuarda, Hi-Macs® ürününün nasıl farklı ve güzel yaşam alanları yaratabildiğini gösterecek. 

Özellikle mutfak tezgahlarında tercih edilen, dizayn harikası akıllı iç dekorasyon-teknoloji ürünü Hi-Macs®, banyo, karşılama bankosu, bar, duvar kaplama, dış cephe kaplama gibi alanlarda kullanılabiliyor.

Hastane, otel, restoran, laboratuar gibi mekanlarda hijyen açısından harikalar yaratan Hi-Macs®, dizayn yönünden de oldukça şık bir akrilik yüzey malzemesi. 

Hi-Macs® ürünüyle fuara damgasını vurmaya hazırlanan LG Hausys, aynı zamanda İF Product Design Award 2011, Good Public Design, Reddot Design Award gibi onlarca ödüllü tasarımın sahibi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account