Özel Projeler ve Kojenerasyon Müdürü Olarak Emre Er Atandı

Editör
03.04.2013

 

Dünyanın önde gelen jeneratör markası ve Avrupa’nın en büyüğü olan FG Wilson Jeneratör Sistemleri’nin kuruluşu  FG Wilson Türkiye Özel Projeler ve Kojenerasyon Müdürü olarak atanan Emre Er, 2003’de  İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

Vestel’de Ürün Kalite Sorumlusu olarak 2004 yılında iş hayatına başlayan Emre Er, daha sonra Alarko Carrier’da  ARGE Mühendisi olarak, Gama Güç Sistemleri’nde ise Proje Yöneticisi olarak çeşitli görevler üstlendi. 

Daha sonra FG Wilson Türkiye’de göreve başlayan Emre Er, kısa süre önce FG Wilson Özel Projeler ve Kojenerasyon Müdürü görevine atandı. Yeni pozisyonu doğrultusunda; özel projeler, müşteri ve proje yönetimini aktif olarak yürütmek, proje kapsamına uygun satın alma faliyetlerine teknik destek vermek,  kojenerasyon fizibilite analizlerinin yapılması ve proje tekliflerinin hazırlanması, FG Wilson UK ile teknik konuların çözümlerinde etkin rol alarak, yeni müşteri ilişkilerinin kurulması ve geliştirilmesi süreçlerini aktif olarak yürütmek; proje maliyet analizlerinin hazırlanması gibi görevleri üstlendi.979 doğumlu Emre Er, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account