Kirli havanın alerjik hastalıklar başta olmak üzere pek çok solunum hastalığına yol açtığı bir gerçek. Temiz havanın ise çocuklar başta olmak astım ve bronşit hastaları için önemi tartışılmaz. Olimpia Splendid’in Aura hava temizleme cihazı sayesinde siz ve sevdikleriniz temiz, taze ve sağlıklı havayı doyasıya içinize çekerek zinde ve sağlıklı kalacaksınız.

Editör
29.07.2011

Hava kirliliği  sizi korkutmasın. Artık evinizin havasını temizleyen büyük bir yardımcınız var. Ünlü İtalyan markası Olimpia Splendid’in Aura hava temizleme cihazı, Plasma WaveTM teknolojisi ile havadaki tüm virüs, bakteri ve toz zerreciklerini filtreleyip hidrojen atomlarını yok ederek yapılarını zararsız hale getiriyor. Böylece soluduğunuz havayı taptaze ve tertemiz yapıyor.

Aura’yı çalıştırdığınız anda sensörleri ölçtüğü kirlilik oranına göre ideal çalışma seviyesini belirliyor ve siz sadece uzaktan kumandası ile çalışma hızını seçiyorsunuz. 1-8 Saat arasında programlanabilen bir Timer’a sahip olan Aura’nın parlaklık sensörü sayesinde ise oda karanlık olduğunda cihaz en sessiz gece çalışma moduna geçiyor ve ışığı algılayınca da normal çalışmasına geri dönüyor.

Kullanımı Basit, Temizliği ise Çok Kolay

Aura’nın kullanımı son derece kolay. Tüm fonksiyonları cihazın arkasına yerleştirilmiş küçük ve pratik uzaktan kumandasından yönetebilirsiniz. Temizliği ise son derece kolay; ön filtre ve karbon filtreleri yerinden çıkarmak sadece saniyelerinizi alır.

Maksimum verimliliği almak için filtreleri su ile temizlemeniz yeterlidir.  Ünlü İtalyan tasarımından izler taşıyan şık görünümlü Aura’yı evinizin her odasında özellikle çocuklarınızın odasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Temiz hava sadece astım ve bronşit hastalığı olanlar için değil siz ve çocuklarınızın sağlığı için de büyük önem taşıyor. Siz de bir Olimpia Splendid Aura alın hem havanız, hem de sağlığınız bozulmasın.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account