Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar’ın Dokunulmazlığı Var!

Editör
02.04.2013

 

Fark yaratan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, banyolarda yarattığı akılcı çözümlerle öne çıkıyor. Markanın yeni ürünü “Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar”, harekete duyarlı sensörü sayesinde gereksiz su israfına son verirken, hijyeni korumaya da yardımcı oluyor.

Küresel ısınmanın dünyamız için çok önemli bir tehdit oluşturduğu çağımızda, çevre dostu ürünler giderek hayati önem kazanıyor. Su ve enerji tasarrufu sağlayan bu yenilikçi ürünler, onlarca ton suyun boşa akmasını engelliyor.

Doğal kaynakları koruma bilinciyle hareket eden markalardan biri olan Creavit, yeni ürünü “Ankastre Fotoselli Pisuar” sayesinde su tasarrufu konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor.

Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar, harekete duyarlı sensörü sayesinde her kullanım sonrasında suyu otomatik olarak açıyor ve kapatıyor. Sensörlü yapısı sayesinde elektronik olarak açılıp kapanan bu ürün,   gereksiz su kullanımının önüne geçiyor.

Yüksek oranda su tasarrufu sağlayan bu akıllı pisuar, dokunulmaya ihtiyaç duymadan kendi kendini temizleme özelliğiyle de hijyen kolaylığı sağlıyor. Havaalanları, alışveriş merkezleri ve oteller gibi toplu kullanım alanları için de ideal olan ankastre fotoselli pisuar, işlevselliğiyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar’ın biri TP645 kodlu dairesel, diğeri TP640 kodlu köşegenli hatlara sahip iki çeşit tasarımı bulunuyor. Sensörü pillerle çalışan pisuar, bu özelliği sayesinde elektrik kesintilerinden de etkilenmiyor.

Uzun ömürlü olması için su ve nemden etkilenmeyecek şekilde özel olarak tasarlanmış bu ürünün montajındaki en büyük kolaylık pek çok muadili aksine pisuar sökülmeden pil değişim imkanının olması.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account