Volvo Kamyon, madencilik ve doğaltaş sektöründen tam not aldı!

Editör
02.04.2013

 

Volvo Kamyon, İzmir 19. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda sektörden tam not aldı. Kısa bir süre önce dünya lansmanı yapılan yeni Volvo FH ise Türkiye’de ilk defa Marble Fuarı’nda sergilendi.

Yeni FH serisinin yanı sıra madencilik ve doğaltaş sektörünün ağır tonajlı işlerinin üstesinden gelen Volvo FMX ve FM modelleri de fuarda büyük ilgi gördü. 

Volvo Kamyon, kendi kategorisinde dünyanın ilk üç büyük fuarı arasında gösterilen MARBLE – İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda sektör ile buluştu.

Fuarda madencilik ve doğaltaş sektörü için FMX ve FM11 modelleri ile yer alan Volvo, tüm dünyada yeni lanse edilen Volvo FH çekiciyi de Türkiye’de ilk defa Marble 2013’te sergiledi. 

Taş ocaklarındaki zorlu arazilerden, fabrika çıkışlarındaki nakliyeye kadar her alanda yüksek performans ve verimlilik sunan Volvo Kamyon, doğaltaş sektörünün en önemli araç tedarikçileri arasında ön plana çıkıyor.

Tüm koşullardaki üstün yol tutuşu, güç ve dayanıklılıkları ile Volvo kamyon ve çekiciler, hem mermer ocağında hem de mermer nakliyesinde yüksek performans sergileyerek sektörün gerektirdiği tonajların taşınmasında büyük avantajlar sağlıyor.

Güç ve dayanıklılığın yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile Volvo kamyon ve çekiciler işletme verimliliğini de arttırıyor. Volvo Kamyon, ayrıca, satış sonrasında sunduğu kaliteli hizmetleri ile doğaltaş sektörü için toplam çözümler sunuyor. 

Volvo Kamyon Satış Direktörü Şafak Tuğut yaptığı açıklamada, “Bu yıl 19.’su düzenlenen Marble Fuarı, bizim için de çok verim aldığımız geleneksel etkinliklerimizden biri haline geldi. Geçen sene de bu fuarda madencilik ve doğaltaş sektörü ile buluşmuştuk. Volvo Kamyon olarak bizim için hem bu sektör hem de Ege Bölgesi büyük önem taşıyor.

Ege bölgesindeki yatırımlarımızı arttırırken MARBLE Fuarı gibi özel bir organizasyonda müşterilerimiz ile bir araya gelmekten oldukça mutluyuz. Doğaltaş ile madencilik sektörüne sunduğumuz ürün ve hizmetler bu sektördeki operasyonlara büyük destek oluyor.

Bu sektörün ağır tonajlı ve zorlu ortamlardaki taşımacılık görevlerinde Volvo Kamyon olarak tüm performansımız ve gücümüz ile yer alıyoruz. Volvo’nun dünyaca ünlü yürüyen aksamı özellikle zorlu arazilerde ve yüklerde farkını hissettiriyor. Şasi seçeneklerinin son derece çeşitli olması, kabinlerin konfor ve güvenlik donanımı da büyük avantaj sağlıyor,” dedi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account