Philips “Wake-up Light” 2013 Red Dot Tasarım ödülleri kazananları listesinde başı çekiyor

Editör
01.04.2013

 

Eindhoven, Hollanda - Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) dünya çapında prestijli Red Dot Ödülleri: 2013 Ürün Tasarımı yarışmasında 22 ödüle layık görülerek büyük bir başarıya imza attı.  

Red Dot jürisi Philips'in Tüketici Ürünleri, Aydınlatma ve Sağlık alanlarında ödül alan tasarımlarını belirledi. Kazananlar listesinin başında ise ‘Red Dot: en iyilerin en iyisi' ödülünü kazanan Philips Wake-up Light yer aldı.

Şekil ve işlev açısından son derece büyük bir özenle yeniden tasarlanmış olan, aynı zamanda 2013 iF ürün tasarım ödülü ve 2012 İyi Endüstriyel Tasarım Ödülü’nün(GIO) de sahibi olan Wake-up Light, Red Dot Ödülleri’nde kendi kategorisinde en öne çıkan ürün ünvanına layık görüldü.

Philips Tasarım Başkanı Sean Carney  düşüncelerini “Red Dot: en iyilerin en iyisi’ ödülüne layık görülmek ikonik bir ürün olan Wake-up Light tasarımı yolculuğumuzda elde ettiğimiz önemli bir başarıyı temsil ediyor.

Red Dot tasarım ödülleri ile sektörde kazanılan itibar, tasarım mükemmelliğine kendimizi nasıl bitmek tükenmek bilmeyen bir bağlılıkla ve özenle adadığımızı göstermekle beraber bu durumda ışığın insanların yaşamlarını nasıl güzelleştirebildiğine dair süregelen keşiflerimize de dikkat çekiyor.” şeklinde ifade etti.Red Dot Tasarım Ödülleri 1 Temmuz, 2013 tarihinde Almanya'nın Essen şehrinde düzenlenecek olan görkemli galada sahiplerine verilecek.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account