Ferroli Dijital Pazarlama Anlatacak

Editör
29.03.2013

 

Ferroli Türkiye, Sektora Akademi işbirliğinde düzenlenen Dijital Pazarlama Eğitiminde sosyal medya bakışını katılımcılarla paylaşacak.

Profesyonellerin deneyimlerini paylaştıkları, bilgi odaklı akademik bir ortam olan Sektora Akademi’nin 20 Nisan tarihinde düzenleyeceği “Dijital Pazarlama Eğitimi”nde Ferroli Türkiye sosyal medya deneyimleriyle yer alacak.

Özel sektöre uygun eğitim modelleri ile dijital alanda insan yetiştirmeye odaklı Sektora Akademi, “Dijital Pazarlama Eğitimi” programı kapsamında tüm katılımcılara sektörün önde gelen firmalarından uzman kişilerin paylaşacağı deneyimlerle dijital pazarlama methodlarını aktaracak.

 Eğitimde, Ferroli Türkiye de dijital pazarlama alanında yaptığı başarılı projeleri ve sosyal medyaya kurum olarak bakışını anlatacak. Bu çerçeve doğrultusunda Ferroli Türkiye Pazarlama Müdürü Alev Eroğlu, bir vaka analizi olarak "Eskimolar Türk olsaydı" adlı ödüllü sosyal medya projesini katılımcılarla paylaşacak ve sosyal medyada marka olmakla ilgili deneyimlerini aktaracak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account