Yetkili Satıcılarını Bu Sene Phuket'de Ağırladı

Editör
28.03.2013

 

DemirDöküm, başarılı bir performansla geçen sezonu, 5–13 Mart tarihleri arasında, Güney’in İncisi diye anılan Tayland’ın en geniş adası Phuket’te yetkili satıcılarıyla kutladı. 

Seyahat kapsamında DemirDöküm Yetkili Satıcılar Toplantısı da, Vaillant Group CEO’su Dr. C. Voigtlaender, Vaillant Group Türkiye CEO’su Dr. Axel Bush, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyeleri Erdem Ertuna, Semih Şenol ve Alper Avdel, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Müdürü Ufuk Atan’ın katılımıyla gerçekleşti.  

Dr. C. Voigtlaender toplantıda yaptığı konuşmada HVAC sektöründe küresel bir marka olan Vaillant Group’un gelecek vizyonu ve yatırımları ile yeni teknolojileri konusunda bilgi verdi. Dr. Axel Bush da Vaillant Group Türkiye bünyesindeki markaların başarıları, sektördeki mevcut yapısı ve hedeflerini katılımcılarla paylaştı. 

 

Geçen yıllardan bu yana devam eden servis yapılanması hakkında bilgi veren Aykut Babila da gelecek dönemde hayata geçirecekleri yeni hizmetler hakkında bilgi verdi.

Semih Şenol Bozüyük Fabrikadaki üretim ve Ar-ge faaliyetleri, yeni gelişmeler hakkında bir sunum yaptı. Alper Avdel, DemirDöküm markasının ekonomik bir değerlendirmesini yaparak finansal süreçler konusunda bilgi verdi. 

Ufuk Atan da DemirDöküm’ün tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlandığı yeni ürünleri ve DemirDöküm imzası taşıyan yeni uygulamalar ve projeler hakkında bir sunum yaptı. 

Erdem Ertuna, DemirDöküm’ün 2012 yılındaki faaliyetleri, başarıları, pazar paylarını katılımcılarla paylaştı, daha sonra da 2013 yılı için belirlenen hedefleri açıkladı. 

Phuket’te Merlin Beach Resort’ta konaklayan davetliler, Phuket Adası’ndaki ilginç turistik alanları ziyaret ettiler ve safariye çıktılar. James Bond ve Phi Phi Adası gibi bölgenin ünlü alanlarını da görme imkanı bulan yetkili satıcılar Fil safari turu ile unutulmaz anlar yaşadılar. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account