Hayatın Zevklerini Suare Residence'da Yaşayın

Yazar:Editor
28.03.2013

 

E7 Grup ve Selimoğlu Group  ortaklığında İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Ataşehir’de lüks ve konforu bir arada sunan “Suare Residence”ın satış ofisi açıldı. 

27 Mart 2013 İstanbul- E7 Grup ve Selimoğlu Group’un İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Ataşehir’de 225 bin liradan başlayan fiyatlarla hayata geçirdiği,  “Suare Residence”ın satış ofisi açıldı.

 Lüks ve konforu bir arada sunarak yatırımcısına kazandırmayı amaçlayan projenin satış ofisini ziyaret eden müşteriler, proje ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilecekler. 

4.930m2 alan üzerinde 10’ar katlı 3 blok halinde hayata geçirilen ve 2013 yılı Aralık ayında teslim edilecek projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut.

225.000 TL– 445.000 TL arasında fiyatlarla satışa sunulan proje, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odaları, basketbol sahası, sinema salonu, çocuk oyun alanı, toplantı odası, konferans salonu gibi sosyal donatılara sahip. 

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde merkezlerinden Ataşehir’de inşa edilen proje, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Palladium Alışveriş Merkezi’ne ve Optimum Alışveriş Merkezi’ne komşu olacak. Medical Park Göztepe Hastanesi’nin hemen yanı başında bulunan projeye Kadıköy-Kartal metrosu ve metrobüs ile ulaşım mümkün. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account