Volvo Kamyon, 27-30 Mart tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek 19. MARBLE - Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda yerini alıyor.

Editör
27.03.2013

 

 Madencilik ve doğal taş sektörleri için sunduğu FMX ve FM11 modellerini sergileyecek olan Volvo, tüm dünyada kısa bir süre önce lansmanı yapılan yeni Volvo FH serisini Türkiye’de ilk defa Marble Fuarı’nda görücüye çıkartacak. 

Volvo Kamyon, kendi kategorisinde dünyanın önde gelen üç büyük fuarı arasında

gösterilen MARBLE – İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı’nda sektör ile buluşuyor. Geçen sene Marble Fuar’ında büyük ilgi gören Volvo Kamyon, bu sene de madencilik ve doğal taş sektörleri için FMX ve FM11 modellerini sergileyecek. Ayrıca tüm dünyada yeni lanse edilen Volvo FH çekici, Türkiye’de ilk defa Marble Fuarı’nda görülebilecek.  

Ülkemizin ilk uluslararası ihtisas fuarı olma özelliği ile ön plana çıkan ve 19. yaşını kutlayan Marble Fuarı’nda yine doğal taş sektöründeki yenilikler ve gelişmeler paylaşılacak. Sektörün en önemli araç tedarikçilerinden olan Volvo Kamyon da fuarda  taş ocaklarındaki engebeli araziden, fabrika çıkışlarındaki nakliyeye kadar her alanda yüksek performans ve verimlilik sunan modellerini sergiliyor.

Ağır nakliye vemadencilik işlerinde uzman Volvo, MARBLE 2013’de araç, yakıt ve işletme verimliliğinde toplam çözümler sunan FMX, FM11 ve yeni FH modelleri ile yerini alıyor.

Volvo’nun dünyaca ünlü yürüyen aksamı özellikle zorlu arazilerde ve yüklerde farkını hissettiriyor. Şasi seçeneklerinin son derece çeşitli olması, kabinlerin konfor ve güvenlik donanımı da büyük avantaj sağlıyor.

Volvo Kamyon Satış Direktörü Şafak Tuğut yaptığı açıklamada, “Bu yıl 19.’su düzenlenen Marble Fuarı, sektörde büyük bir öneme sahip. Ülkemizin en büyük ihracat ve aynı zamanda uluslararası kabul görmüş ilk sektör fuarı olan Marble, Volvo Kamyon olarak bizim için de özel bir yere sahip. Doğal taş ile madencilik sektörüne ürün ve hizmet tedarik eden bir iş ortağı olmamız nedeniyle bu fuarda yer almaktan ve İzmir’de bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Fuarın tüm katılımcı ve ziyaretçiler açısından farklı iş olanakları da sunacağına yürekten inanıyorum” dedi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account