"Hayatınıza Değer Katan Ürünler"

Editör
27.03.2013

 

28-31 Mart tarihleri arasında Ankara ATO Congressium’da düzenlenecek Yapı Decoor Fuarı bu yıl ilk kez sergilenecek ürünleri ile “Hayatınız Değerli” vurgusu yapılacak. Fuara katılacak 200’e yakın firmanın ilk kez tanıtacağı ürünler arasında insan hayatını kolaylaştıracak ve koruyacak Hermetikli Hastane Kapıları, Güneş Enerjili Klorlama Cihazları, Dijital Kapı Deliği Görüntüleyicileri ve Yanmayan Cephe Kaplamaları ziyaretçilerle ilk kez buluşacak…

CYF Fuarcılık’ın düzenlediği ve inşaat sezonunun başlamasıyla bölgede düzenlenen ilk ve en büyük fuar olma özelliğine sahip Yapı Decoor, bu yıl sergilenecek ürünlerle yapı ve inşaat firmalarının yanı sıra sevdiklerini önemseyen vatandaşların da akınına uğrayacak.

Fuarda sergilenecek insan hayatını korumaya ve iyileştirmeye yönelik ürünlerin başında yanmayan cephe kaplamaları geliyor. Olası bir yangının büyümesini önleyen kaplamalar yeni yapılacak binalar için öncelikle tercih edilecek malzemelerden olacak. Kapılarınızda gözetleme deliğine takarak siz yokken evinize gelenleri kaydetmenizi sağlayan dijital kapı deliği görüntüleyicileri de özellikle çalışan ebeveynlerin sahip olmak isteyeceği ürünlerden.

Kamu Kurumları’nın da Tercihi YAPIDECOOR

Bu yıl 7. kez düzenlenen ve yaklaşık 17 bin ziyaretçiyi buluşturacak olan Anadolu’nun en büyük yapı malzemeleri fuarında köylere hizmet götürmeyi vazifesi edinmiş kamu mensupları da yer alacak. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı hizmet alabilmesi için gerekli ürünlerin ön plana çıktığı fuarda, güneş enerjisi ile çalışan klorlama cihazları kamu kurumlarını oldukça etkileyecek.

Köylerimizde içilen suların sağlıklı olması hedefiyle üretilen klorlama cihazları il özel idareleri tarafından alınacak ve köy su depolarına montajı yapılacak ürünler.

Özel hastane yöneticilerinin yanı sıra devlet hastaneleri yöneticilerini de fuara çekecek en önemli ürün hermetik hastane kapıları. Hijyenin ve fonksiyonelliğin yüksek öncelikte olduğu ameliyathane, steril oda, yanık üniteleri ve kemik iliği merkezleri gibi odalar için bir zorunluluk niteliğindeki tam hermetik kapılar YapıDecoor Ankara’nın en çok ziyaretçi alacak ürünlerinden olacak

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account