Istanbullight 2013 Aydınlatma Fuarı’ndayız…

Yazar:Editor
27.03.2013

 

18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbullight Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’ndayız Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) desteği ile düzenlenen fuarda, pek çok seminer, workshop ve etkinlik ziyaretçilerle buluşacak.

Dünyanın en önemli tasarım ve mühendislik ofislerinden biri olan Buro Happold’un aydınlatma ve tasarım grubu başkanı Richard Cameron, 16 yıllık deneyimlerini “Istanbullight 2013 Fuarı” kapsamında ilgilileri ile paylaşacak.  Geçtiğimiz yıl 13 ödüle imza atan Richard Cameron’un pek çok ülkede çok sayıda ikonik uygulaması bulunuyor.

Lamp 83 olarak LED ışıklı aygıt ailemiz “EVOLED” ile yer alacağımız fuarda; müşteri beklentilerinden yola çıkarak oluşturduğumuz yeni LED ürün tasarımlarımızı ve yenilikçi aydınlatma çözümlerimizi sergileyeceğiz.

Konut, otel, mağazacılık & perakende ve ofis aydınlatması gibi pek çok farklı alan ve sektöre hitap edecek şekilde, farklı ürün gruplarından oluşturulan EVOLED; 5 yıldan uzun sürelerde dahi ilk günkü verimlerini koruyarak, düşük enerji tüketimleri ile istenilen düzeyde aydınlık seviyelerini sağlayabilmek üzere tasarlandı.

EVOLED serisi, tasarımları ve yüksek kalitelerinin yanında, yüksek verimli ve tasarruflu LED teknolojisi ile işletme maliyetlerinde büyük paya sahip olan elektrik giderlerinde sağladığı avantaj ile, orta ve uzun vadeli yatırım planlarında benzersiz avantajlar sunuyor.

Geleneksel ışık kaynakları ve LED ışık kaynaklarının kullanıldığı aygıtların verimlilik ve enerji tasarrufu kıyaslarının yanı sıra aydınlatma otomasyonu demonstrasyonlarının yapılacağı standımızda aydınlatma ilgilileri için pek çok uygulama yer alacak.

Cam, seramik ve resim dallarında sanatsal çalışmalar yapan ve 25’i aşkın sergiye imza atmış Pelin İnal’ın konsepte özel cam ve seramik çalışmalarının sergileneceği standımız bu yıl pek çok davet ve etkinliğe ev sahipliği yapacak. Renk, cam ve sanatın LED ışığının netliğinde buluşacağı uygulama, doğru ürün ve renk sunumunun nasıl olması gerektiği konusunda aydınlatma ilgililerine örnek sunacak.

18-21 Nisan 2013 tarihlerinde, aydınlatma çözümünü yenilik ve teknolojide arayan müşterilerimizi 10. Holl’de yer alan standımızda karşılıyor olacağız.

Istanbullight 2013 – Uluslar arası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’nda sizi de ziyaretçi olarak görebilmeyi; yeni ürünlerimizle aydınlattığımız standımızda ya da düzenlediğimiz etkinliklerimizde sizi de ağırlayabilmeyi arzu ediyoruz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account