Pakpen 2013 İstanbul Yapı Fuarı'nda Ürünlerini Sergileyecek

Editör
26.03.2013

 

Yapı sektöründe bir çok ilke imza atan Pakpen, 24 –28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan İstanbul Yapı Fuarı’na katılacak. Geniş bir alanda tüm ürün çeşitlerini hem yurtiçi hem yurtdışı müşterilerine ve ziyaretçilere tanıtacak olan Pakpen, tüketicinin ihtiyaçlarını belirleyecek.

Yapı sektörünün bir bina için gerekli birçok malzemeyi bir arada üretebilen tek firması Pakpen A.Ş., 36’ncısı gerçekleştirilecek olan yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı Fuarı’na katılıyor.

2013 İstanbul Yapı  Fuarı 24 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuara bu yıl 14 kez katılan Pakpen A.Ş çatısı altında üretilen; Pakpen pencere modelleri, kepenk ve panjur sistemlerini, Pak Door dekoratif dış kapı ve kompozit kapı sistemlerini, Pak Board EPS ve XPS ısı yalıtım levhalarını, PakPlast Alt Yapı ve Bina İçi Tesisat borularını Hall 2’de 300 metrekare alan üzerine kurulu standında profesyoneller ve son kullanıcıyla buluşturacak.

‘Boyanabilir kapı’ ile fuara damgasını vuracak

Konya’nın ilk uluslararası markası olan Pakpen Şirketler Grubu, fuardaki standında tüketicinin ihtiyaçlarına verdiği önemle ve yüksek kalite anlayışından ödün vermeyerek geliştirdiği tüm ürünlerini sergileyecek.

18 farklı dış ve 11 farklı iç mekan kapı modeli ile sektördeki farkını ortaya koyan PakDoor markası üretime geçirmeyi planladığı boyanabilir kapı ile fuara damgasını vurmaya hazırlanıyor. Halihazırda ahşap görünümlü, folyo kaplamalı olarak üretim yapan PakDoor, Türkiye’de ilk kez pazara sunulacak olan boyanabilir kapı ile yine sektöründe çığır açacak.

EPS üretimindeki yatırımlarıyla 650.000 m3 yıllık kapasiteye ulaşan PakBoard ise enjeksiyon board üretiminde Beyaz ve Lila renkli üretimlerinin yanı karbonlu EPS board ile müşterilerin farklı ihtiyaçlarına özel çözüm üretiyor. PakBoard markasıyla, 2011 yılında XPS hatlarında UNIDO projesi kapsamında çevreye zararlı HCFC 22/142 b yerine HFC 152 A gazıyla üretime geçti Başarıyla tamamlanan süreçler sonucunda 2013 yılında da UNIDO proje desteği alındı.

Geniş ürün yelpazesi ile sektöründe tek

Pakpen A.Ş , PAKPEN markasıyla PVC Kapı-Pencere Panjur ve Kepenk Sistemleri, PAK SIDING markasıyla Vinil Dış Cephe Kaplama Sistemleri, PAK COUNTRY markasıyla Çit, Korkuluk, Kameriye ve Pergola Sistemleri, PAK FORM markasıyla Taş Görünümlü Formlanmış PVC Plakalar, PAKPANEL markasıyla PVC/XPS Sandviç Panel, PAKDOOR markasıyla Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit Kapı Sistemleri, PAKBOARD markasıyla XPS ve EPS Isı Yalıtım Levhaları ve PAKPLAST markasıyla altyapı ve bina içi tesisat boru sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account