İnoksan’ın Tedarikçileriyle Buluşma Noktası Bu Kez İstanbul Oldu

Yazar:Editor
26.03.2013

 

Mutfağın yenilikçi yüzü İnoksan, tedarikçileri ile düzenlediği organizasyonları sürdürüyor. İnoksan yönetim kurulu üyeleri ve birim yöneticilerinin de katılım gösterdiği İnoksan Tedarikçi Buluşmaları bu kez İstanbul Grand Tarabya Otel’de gerçekleşti. İnoksan, üretimde emeği geçen tedarikçileriyle buluşmayı sürdürüyor.

İlki Bursa’da yapılan tedarikçi buluşmalarının ikincisi İstanbul Grand Tarabya Otel’de gerçekleşti. Etkinlikte İnoksan’ın yenilikçi hedefleri ve 2013 yılı stratejileri paylaşıldı.

Grand Tarabya Otel’de yapılan tedarikçi toplantısına; İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Varlık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürhan Akdoğan ve Satınalma Müdürü Mustafa Perk de katıldılar. İnoksan Yonetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık toplantıda yaptığı konuşmada, 32 yılı geride bırakan İnoksan'ın bugünlere gelmesinde emekleri olan tedarikçilerine teşekkür etti.

İnoksan'ın bir dünya markası olma yolunda attığı adımlara vurgu yapan Varlık, bu yolda tedarikçilerinin desteğini almaktan ve her zaman kaliteli ürün ve hizmet tedarik ediyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve "İnoksan cok güçlü ve büyük bir marka.

Markamıza uygun şekilde yeniden yapılanarak yeni ufuklara yelken açtık” şeklinde konuştu. Tedarikçilerine verdikleri önemden her fırsatta bahseden Vehbi Varlık, sosyalleşmek ve iş ilişkilerini kuvvetlendirmek adına bu tür organizasyonlara imza attıklarını, iş ortaklarının da talepleri üzerine toplantıların her defasında daha kapsamlı olacağını dile getirdi.

İnoksan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürhan Akdoğan ise yaptığı konuşmasında; İnoksan A.Ş. olarak, sektörümüzün kutup yıldızı olma özelliğimizi süreçlerimizin her noktasına yaptığımız yatırımlar ile yakaladık.

Teknolojiye, hammaddeye gösterdiğimiz özenin yanı sıra, insana verdiğimiz önem ve yatırımlar ile yakaladığımız Avrupa standartlarını birlikte daha ileri götüreceğiz” dedi.

İş ortakları olarak nitelendirdiği tedarikçilerine büyük önem veren İnoksan, sosyal ortamlar yaratarak tedarikçileriyle buluşmayı sürdürecek. İlki Bursa’da ve ikincisi İstanbul’da yapılan organizasyonların devamı gelecek. Personellerine ve tedarikçilerine verdiği değer ile her zaman bir adım önde olmayı başaran İnoksan, bu tür organizasyonlarla da sıkça gündeme geliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account