Eker, 11’inci cep deposunu Çorlu’da açtı

Editör
26.03.2013

 

Eker, hedef büyütmeye devam ediyor. Yeni fabrika yatırımlarının ardından daha çok pazara ulaşmak için cep depolarını yaygınlaştıran Eker, son olarak Trakya bölgesinde de daha iyi hizmet verebilmek için Çorlu’da cep depo açtı… 

Süt ve süt ürünleri konusunda 36 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, hız kesmiyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini yenilikçi ürünler ve pratik ambalajlar ile zenginleştiren Eker, inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlıyor.  

Ayrandan yoğurda, kaymaktan peynire, kefirden sütlü tatlıya, pastörize sütten tereyağına kadar onlarca farklı çeşitte süt ve süt ürününü Bursa’dan Türkiye’ye yayan Eker Gıda, son olarak Çorlu’da açtığı cep depo ile hem Trakya bölgesinde de (Tekirdağ, Edirne, Kırklareli) daha iyi hizmet verebilmeyi hem de mevcut pazarını artırmayı hedefliyor. Çorlu cep depo, 320 metrekare büyüklüğünde bir alan üzerine kuruldu.

Cep depolar yaygınlaşacak

Ürünlerinin depolanmasında tamamen kendi depolarından faydalanan Eker’in İstanbul’da iki, Bursa, Ankara ve İzmir’de de birer olmak üzere, 5 bölge müdürlüğünün yanı sıra İzmit, Bodrum, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Samsun, Muğla, Kayseri ve Mustafakemalpaşa olmak üzere 10 noktada cep deposu bulunuyor. 

Kendi dağıtım ağı ile Türkiye’nin yüzde 70’ine ürünlerini ulaştıran Eker, cep depolarını önümüzdeki yıllarda da farklı noktalarda açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account