Onduline Bayileri Saint Petersburg'ta Buluştu

Editör
26.03.2013

 

Onduline Avrasya'nın 19. geleneksel bayi toplantısı bu yıl 9-13 Mart tarihleri arasında Rusya'nın Saint Petersburg şehrinde gerçekleştirildi. Tüm bayilerin katılımyla 11 Mart tarihinde yapılan toplantıda, Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan Onduline Avrasya'nın hedefleri, geldiği nokta, Onduline Group bünyesinde yapılan çalışmalar, çatı ve yalıtım sektörü ve kentsel dönüşüm konularına değindi. Şirket içinde yeni yapılanmaile ilgili bilgiler veren Karahan şirketin yeni vizyonunu da açıkladı. 

Toplantıda Bayilere hitap eden  Onduline Group Rusya Bölgesi Direktörü Leonid Khaychenko  da Onduline Avrasya ekibi ve müşterilerini Rusya'nın en özel kentlerinin başında gelen St.Petersburg'da görmekten çok mutlu olduğunu ifade ederek, Rusya ekonomisi, kültürü ve Onduline Rusya'nın muhtelif faaliyetlerini içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Onduline Avrasya Pazarlama Müdürü Vahit Sakçılar ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Binnur Ertuş Şimşek 2013 yılında yapılacak olan pazarlama faaliyetleri hakkında bayileri bilgilendirdiler.

YENİ ÇATI SİSTEMİ  "ONDULINE ANDROMEDA"

2013 yılının yeni çatı sistemi Onduline Andromeda da bu toplantıda bayilere tanıtıldı. Onduline Avrasya AR-GE'si tarafından geliştirilen yeni profilli levha "ONDULINE ANDROMEDA" bir şov eşliğinde bayilerin bilgisine sunuldu. Proje Müdürü Melih Kamil, Onduline Andromeda ürününün doğuşu ve geliştirilme süreçleri, getirdiği mukayeseli faydalar ve teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

St. Petersburg’taki bayi toplantısı 35 yıldır Onduline Avrasya'nın Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Osman Özpay 'ın katılımıyla duygulu anlara sahne oldu.

Bayilere veda konuşması yapan Özpay, Onduline Avrasya ailesiyle geçirdiği uzun yıllardan duyduğu mutluluğu ifade ederek, bu ailede olmanın bir ayrıcalık olduğunu kaydederek gelecek için tavsiyelerde de bulundu. Onduline Avrasya Satış Müdürü Hızır Şen ise yeni satış ve bayilik sistemi ve yeni uygulamalara dikkat çekti.Toplantıda Rusya Bölgesi Direktörü  Leonid Khaychenko ile birlikte  Onduline Rusya Genel Müdürü Bay Andrey Nezhkin de hazır bulundu.

Gala Gecesi’nin Sürprizi “Kalinka” 

12 Mart gecesi yapılan Gala'da bu yıl da Onduline ekibi bir sürpriz yaparak Rusya ile bütünleşmiş ünlü halk şarkısı "Kalinka" 'yı Kızıl ordu korosu görüntüsü eşliğinde seslendirdi. Büyük beğeni toplayan bu gösterinin ardından gece Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, Onduline Grubu Pazarlama Direktörü Thierry Braunecker, Leonid Khaychenko ve Andre Nezhkin'in Türk- Rusya ve Onduline ilişkileri üzerine konuşmalarıyla devam etti. 

Onduline Grubu Pazarlama Direktörü Thierry Braunecker yaptığı konuşmada birçok milletten oluşan geniş bir Onduline ailesini bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek “2012 yılını çok başarılı geçirdik. Bunun için tüm Onduline ailesine çok teşekkür ediyorum. Onduline yeniliklerin markasıdır Onduline Andromeda da bunun en güzel örneğidir” dedi. 

Onduline Fransa ve Rusya ekibi yöneticilerine Onduline Avrasya tarafından birer plaketin de takdim edildiği gecede sahne alan Eda&Metin Özülkü ise zengin repertuarı ile unutulmaz ve çok keyifli anlar yaşattı.

Katılımcılar bu yıl da Incenta Turizm ile organize edilen seyahat ve etkinliklerden, önceki yıllarda olduğu gibi son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account