Bosch Ev Aletleri’nin, geçtiğimiz yıl da düzenlediği ve 100 binin üzerinde ziyaretçisine Bosch klimalarını daha yakından tanıtma fırsatı bulduğu Bosch IGLO - Klima Tanıtım Aktivitesi ve Turu, bu yıl da, 2 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Mersin, Manisa, İzmir, Denizli ve Antalya illerinde gerçekleştiriliyor. Bosch’un A ve A sınıfından yüzde 35 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan yeni klima modelleri, her ildeki AVM alanlarında kurulacak özel stantlar aracılığıyla tanıtılıyor. Ayrıca tanıtılan klimalara özel kuponlu kampanya sayesinde yazın, doğa ve bütçe dostu Bosch klimalar ile serinlemek isteyen tüketicilere, cazip indirim fırsatları da sunuluyor.

Editör
29.07.2011

Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, A ve A sınıfından yüzde 35 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi klima modellerini tanıtmak amacıyla “IGLO - Klima Tanıtım Aktivitesi ve Turu” adlı bir etkinlik düzenliyor.

İlk olarak geçtiğimiz yıl, Antalya, Denizli, İzmir, Bursa, Balıkesir ve Edremit olmak üzere toplam 6 ilde gerçekleştirilen ve 100 binin üzerinde ziyaretçi çeken etkinlik, bu yıl da, 2 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Mersin, Manisa, İzmir, Denizli ve Antalya olmak üzere tam 5 ilde gerçekleştiriliyor.
 
İlk serinlik durağı Mersin

Bosch IGLO - Klima Tanıtım Aktivitesi ve Turu’nun ilki, 2 – 8 Ağustos tarihleri arasında Mersin Forum AVM’de gerçekleştiriliyor. Alışveriş merkezi alanında kurulacak olan özel stantta tüketicilere, Bosch’un A sınıfı “B1ZMI24750” ve “B1ZMI24602” kodlu klima modelleri ile A sınıfından yüzde 35 daha tasarruflu “B1ZMI12910”, “B1ZMI12905”, “B1ZMI18903”, “B1ZMI24903” ve “B1ZMA24903” kodlu klima modelleri tanıtılıyor.

Ziyaretçilere, özel promosyon malzemelerinin dağıtılmasının yanı sıra klimalara özel kuponlu kampanya da dağıtılıyor. Bosch IGLO standı ziyaretçileri, bu sayede, cazip indirim fırsatları ile yaz boyunca doğa ve bütçe dostu Bosch klimalar ile serinleme olanağı da yakalıyor.
 
Bosch IGLO rüzgarı, Mersin’den sonra esmeye devam ediyor

Bosch IGLO Klima Tanıtım Aktivitesi ve Turu, ilk serinlik durağı Mersin’den sonra, 11 – 17 Ağustos tarihleri arasında Manisa Salihli Kipa AVM’de gerçekleştirilecek. 20 – 26 Ağustos tarihleri arasında İzmir Forum AVM’deki ziyaretçilerini serinletecek olan Bosch IGLO rüzgarı, 29 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Denizli Forum AVM Teraspark’ta olacak.

Son olarak da 7 – 13 Eylül tarihleri arasında Antalya Özdilek AVM alanında ziyaretçileri ile buluşacak. Bosch IGLO - Klima Tanıtım Aktivitesi ve Turu için AVM alanlarında kurulacak tüm stantlar, sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında ziyarete açık olacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account