“E.C.A. ile Doğayı, Doğal Yaşamı Keşfet" Talihlisi Tanzanya Maasai Turunu Gerçekleştirdi

Editör
26.03.2013

 

 “E.C.A. ile Doğayı, Doğal Yaşamı Keşfet” kampanyası kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasının talihlisi Erkan Bilgin, kazandığı on günlük Tanzanya Maasai turunda vahşi doğayı keşfetme fırsatı yakaladı.  

E.C.A., sosyal medya iletişiminde geldiği zirvede, Facebook üzerinden sürdürdüğü, “E.C.A. ile Doğayı, Doğal Yaşamı Keşfet” kampanyası kapsamında düzenlediği fotoğraf yarışması ile tüm takipçilerini buluşturdu.

E.C.A., yarışmanın talihlisine ve kendi belirlediği bir arkadaşına, National Expeditions kaşifi eşliğinde on günlük Tanzanya Maasai turuna katılma fırsatı sundu.

Amatör ya da profesyonel her fotoğrafçının, çevre, doğa, doğal yaşam temalı çalışmalarını Facebook’tan paylaştığı yarışma, tüm Türkiye’de büyük ilgi gördü.

Facebook.com/ecailekesfet adresinden fotoğraflarını uygulamaya yükleyen binlerce yarışmacı arasından, Çanakkale’den katılan Erkan Bilgin, babasıyla birlikte Tanzanya Maasai keşfinde E.C.A.’nın sunduğu eşsiz bir deneyime sahip olma fırsatını yaşadı. Unutulmaz bir macera yaşadığını anlatan talihli, Tanzanya Maasai köyünde çektiği fotoğrafların da yer aldığı bir sergi açmayı planlıyor.

Erkan Bilgin, yarışma ve sonrasında hak kazandığı Afrika turu ile ilgili duygularını şöyle aktardı: “E.C.A. ile Doğayı, Doğal Yaşamı Keşfet sayesinde hayatımdaki ilkleri yaşamış oldum. E.C.A. sayesinde hayatımda ilk kez yurtdışına seyahat ettim ve bu deneyim, benim hayatımı değiştirdi. 

Sadece belgesellerde izlediğimiz hayvanlara, vahşi doğalarında tanık olduk. E.C.A. İle Tanzanya Keşfi turunun, fotoğrafçılık hayatıma da bambaşka bakış açıları kattığını düşünüyorum. 8.000 öğrencinin bulunduğu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Genç Topluluğu’nun kurucusuyum. Amacım, Üniversite rektörünün de iznini alıp E.C.A. ile internet girişimciliği hakkında bir konuşma düzenlemek. Bu sayede gençler, E.C.A.’nın düzenlediği projeler hakkında bilgi edinecek ve benim gibi hayatlarına çok farklı deneyimler katabilme fırsatı yakalayacak.”

Daha önce “E.C.A. ile Titanic Batığını Keşfet” kapsamında düzenlediği yarışmada da Türkiye’nin dört bir yanında yoğun ilgi gören “E.C.A. ile Keşfet” iletişim platformu, takipçilerine yeni eşsiz deneyimler yaşatırken, E.C.A.’yı keşfeden sayısını arttırmayı hedefliyor.

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account