Avrupa’da toplam 265 mağazası olan perakende devi Conforama, Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açtı.

Editör
25.03.2013

 

Fransa ve Avrupa’da ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında en büyük markalardan biri olan Conforama, Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili, Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert, Steinhoff International CEO’su Markus Jooste, ve Conforama Türkiye Genel Müdürü Stéphane Mircad’ın katılımıyla Türkiye’deki ilk mağazasını bugün açtı.

İstanbul’un Anadolu yakasında, Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi’nde 3600 metrekarelik alana kurulu mağazada kanepeler, oturma grupları, yemek ve yatak odası takımları gibi pek çok mobilya çeşidinin yanı sıra dekorasyon malzemeleri ve elektronik aletler en iyi kalite/fiyat oranıyla satışa sunuluyor.

Conforama Ümraniye mağazasının resmi açılışını gerçekleştiren Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Genç ve dinamik nüfusuyla gelecek vadeden Türkiye’de ilk mağazamızı açmaktan büyük gurur duyuyorum. Türk müşterilerin, Conforama’nın çok cazip fiyatlara sunacağı zengin mobilya ve dekorasyon seçeneklerini beğeneceğini düşünüyorum.

1967’de Fransa’da kurulan Conforama, tasarım ürünlerini her bütçeye uygun hale getirme becerisi sayesinde kısa zamanda Fransız perakende mobilya pazarının lideri haline geldi. Aynı başarıyı, diğer birkaç Avrupa ülkesinde olduğu gibi, Türkiye’de de yakalamak istiyoruz.

Conforama Türkiye’ye yakın bir perakende markası. İstanbul'daki bu ilk mağazamızın başarısına bağlı olarak Türkiye’de, tabii ki yine İstanbul’da ve ayrıca Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde de mağazalar açmayı planlıyoruz.” 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account