Basınçlı Kap ve Kazan Sektörünün öncü markası 2’nci kez ICCI Enerji ve Çevre Fuarı’nda

Yazar:Editor
25.03.2013

 

Erensan ‘ICCI 2013 Enerji ve Çevre Fuarı’na yine damga vurmaya hazırlanıyor. Kazan ve Basınçlı Kap sektörünün yenilikçi firması Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş. bu yıl 19.su düzenlenecek olan sektörün en büyük ve en kapsamlı buluşma platformu olan ICCI 2013 Enerji ve Çevre Fuarı’nda yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Erensan doğa dostu ve enerji verimliliğinde rekabette yeni bir dönem başlatan ürünleriyle ‘ICCI 2013 Enerji ve Çevre Fuarı’na bu yıl da damgasını vuracak.

Enerji sektöründen konuyla ilgili yaklaşık 14 bin yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Enerji ve Çevre Fuarı, 24 Nisan 2013 Çarşamba günü başlıyor. 

Sektördeki tüm yenilikler, endüstriyel gelişmeler 26 Nisan’a kadar bu fuarda kendini gösterecek. ICCI 2013 Enerji ve Çevre Fuarı da katılımcılar ile profesyonelleri bir araya getirecek ve yeni iş ilişkileri açısından büyük fırsatlar doğuracak.

İstanbul Fuar Merkezi’nde toplam 3 salonda yaklaşık 12 bin metrekare alanda düzenlenecek ICCI 2013 Enerji ve Çevre Fuarı’nın bu yılki gözde stantlarından biri yine Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.’ye ait olacak. 

Türkiye’nin çevre ülkeleri arasındaki en büyük ve en kapsamlı enerji fuarı olma özelliğine sahip olan ICCI 26 Nisan’a kadar devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account