Kale’den estetik ve işlevsel armatürler

Editör
22.03.2013

 

Kaliteli, fonksiyonel ve estetik armatürleriyle yaşam konforunu artıran Kale, kullanışlı detaylarla zenginleştirdiği “Diamante”, “Perla”, “Volt Max” ve “Ventus” serilerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. 

Kale’nin gerek bireysel gerekse toplu kullanıma yönelik zengin ürün yelpazesi, farklı ihtiyaçların, beğenilerin ve beklentilerin kesişme noktasında yer alıyor. Teknolojik armatürlerin yanı sıra tek kumandalı banyo ve mutfak armatürleri, su ile buluşulan her mekâna estetik ve işlevsel bir değer katıyor. 

Kale’nin “Diamante”, “Perla”, “Volt Max” ve “Ventus” serilerinde suyun akışını + / - 7 derece yönlendirebilen ve su tasarrufu sağlayan perlatörler bulunuyor. 

Diamante 

İşlenmiş elması anımsatan kusursuz ve keskin yüzeylere sahip Diamante serisi banyolara şıklık katıyor. 

Perla

Perla serisinde düz yüzeylerin yuvarlak hatlarla birleşmesi, esinlendiği inci tanesini hatırlatıyor. Yıkama alanlarındaki genişlik ile de konforu banyolara taşıyor.

Volt Max

Volt Max serisi, çıkış ucu yüksekliği ve uzunluğu sayesinde sağladığı yıkama kolaylığıyla, kullanıcılara maksimum konfor sunuyor. 

Ventus

Köşeli ancak yuvarlatılarak keskinliği alınmış hatları ile genel beğeniye hitap eden Ventus serisi, yıkama için ayrılmış geniş alanı ile rahat kullanım sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account