Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nden (TTKD) mobilya aksesuarları alanının lider markası ÇEBİ’ye ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ sertifikası, Altın Marka ve Altın Adam ödülleri verildi.

Yazar:Editor
22.03.2013

 

Tasarıma verdiği önemle adından sıklıkla söz ettiren ÇEBİ A.Ş, kaliteli üretim/ürün  ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerinin de arkasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2012 yılında derneğe ait web sitesi ve mail adreslerine gelen tüketici şikâyetleri içinde en az şikâyet alan ve çözüme ulaşmamış tüketici şikâyeti bulunmayan, gerek kalitesi gerekse hizmetleri ile tüketicinin beğenisini kazanan ÇEBİ A.Ş,, TTKD tarafından verilen “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikası ile ödüllendirildi.

 Dünya Tüketici Hakları Günü için 16 Mart 2013 tarihinde Küçükçekmece ArenaPark’ta düzenlenen törende Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ÇEBİ A.Ş., “Altın Marka“ ödülü ve sertifikası verildi.

Ayrıca TTKD tarafından ÇEBİ AŞ.Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu da markanın gelişimi ve tanıtımına yaptığı çalışmalardan ötürü “Altın Adam” ödülüne layık görüldü. ÇEBİ A.Ş. ve Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu adına sertifika ve ödülleri, İstanbul Anadolu Bölgesi Satış Şefi Kadir Alemdar ve Selim Özdemir, TTKD Başkanı Muhsin Barak’ın elinden aldılar.

 ÇEBİ A.Ş., her yıl Çebi Tasarım Ekibi tarafından hazırlanan ve özgün tasarımlara sahip yeni ürünlerini tüketici ile buluşturuyor. 2013 yılında marka mobilya trendlerine yanıt veren klasik ve modern tarzda 170 yeni ürünü piyasaya sundu. AR-GE’ye yaptığı yatırımlarla da gerek teknoloji, gerek yeni hammadde kullanımları konusunda başarılı çalışmalar yapıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account