KlimaPlus Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Editör
21.03.2013

 

KlimaPlus, kuruluşunun 8. yılını 22 Şubat- 24 Şubat tarihleri arasında Antalya Royal Dragon Otel’de gerçekleştirilen etkinlik ile kutladı. KlimaPlus A.Ş.’nin bölge müdürlükleri ve Genel Müdürlük çalışanlarının bir araya geldiği ve oldukça keyifli geçen buluşma, “KlimaPlus köklü değerleri olan bir ailedir.” konsepti ile gerçekleşti!

Son teknolojinin öncüsü KlimaPlus, kuruluş yıldönümü toplantısını 22-24 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdi. Tüm KlimaPlus çalışanlarının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda KlimaPlus’ın kuruluşunun 8. yılı kutlandı.

 Antalya’da bir araya gelen “KlimaPlus ailesi”, hem 2012 yılını değerlendirdi hem de 2013’e dair gelecek planlarını paylaştı. KlimaPlus’ın vizyon bileşenleri olan hizmet odaklılık, güvenilirlik, kalite, mutluluk, doğallık, çözüm odaklılık, paylaşım ve uzmanlık değerleri etkinlik boyunca vurgulandı.

 KlimaPlus A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Josef ATAT, Yönetim Kurulu Üyesi Filip TAHİNCİ, KlimaPlus A.Ş. Genel Müdürü Yenal ALTAÇ ve Genel Müdür Yardımcısı Selma ALTAÇ gerçekleştirdikleri konuşmalarda, 2012 yılı için değerlendirmelerini paylaşırken,  gelecek hedeflerini aktardılar. Tüm departmanların kendi alanları ile ilgili bilgileri paylaşmasının yanı sıra yenilenen sistemler ve yeni projelerin paylaşılması da heyecan yaşattı.

KlimaPlus ailesi üyelerinin yoğun katılımları ile hareketli ve oldukça keyifli geçen sunumlarda fikir alış verişi ile interaktif bir toplantı ortamı oluşturuldu.

 KlimaPlus desteğiyle 4 Çöl de 4 Maraton koşusu olan 4Deserts’i başarı ile tamamlayarak, Grand Slam’a ilk Türk olarak adını yazdıran Alper Dalkılıç da sunumu ile etkinliğe renk kattı.

Dalkılıç “Hayallerim vardı, hayallerimin peşinde koşarak hayallerimle yaşamaya başladım ve onlarla beraber koşarak yeni hayallere uzandım. KlimaPlus’ın bu yolda verdiği destek ile hayallerime ulaştım.” diyerek KlimaPlus ailesine teşekkürlerini sundu. Sunumunun ardından, merak edilen sorulara yanıt veren Dalkılıç, başarısının sırrını tecrübeleriyle paylaştı.

İnsan kaynakları alanında farklı projeleri ile öne çıkan MCT Eğitim ve Danışmanlık Firması’nın tecrübeli danışmanı, yaşam koçu ve eğitmeni Sayın Mehmet Özel ile gerçekleştirilen etkinliklerle renklenen toplantıda, ekiplerin yaptığı çalışmalar eğlenceli anlar yaşanmasını sağladı.

Ayrıca birlikte hareket etme ve strateji geliştirme yeteneklerinin ortaya konulmasıyla oynanan Hazine Avı yarışmasıyla katılımcılar ekip olma ruhunun kazandırdığı başarıyı bir kez daha deneyimlediler.24 Şubat Pazar günü tekne gezisi ile son bulan etkinlik “KlimaPlus köklü değerleri olan bir ailedir” konsepti ile kutlandı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account