Ferroli Türkiye’ye “TSE Jüri Özel Ödülü”

Editör
21.03.2013

 

Türk Standardları Enstitüsü, kalite alanında başarılı çalışmalar yapan Ferroli Türkiye’yi “Jüri Özel Ödülü” ile ödüllendirdi!

Avrupa’da ve Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri olan Ferroli Türkiye, kalite anlayışı ve bu konudaki çalışmaları nedeniyle daha önce aldığı ödüllere ek olarak 15 Mart 2013 tarihinde “TSE Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

TSE Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türk Standardları Enstitüsü (TSE), 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlenen törenle, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara “TSE Kalite Ödülü” verdi.

Türk Standartları Enstitüsü, özel sektörle işbirliği içerisinde hem yurtiçi hem de yurtdışı ofisleri ile iş dünyasının hedef pazarlarında hizmet vermeye başlamış olup hizmet vermeye başladığı günden bu güne sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiş, standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan firmaları ödüllendiriyor.

Geliştirdiği kaliteli ürünler ile endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Ferroli Grubu, Türkiye’de 22, Dünya’da 58 yıllık bir geçmişe sahip.

İtalya'daki fabrikalarının yanı sıra Fransa, İspanya, Almanya, Polonya, Türkiye, Vietnam ve Çin'de geniş çaplı üretim tesislerine sahip olan Ferroli Grubu’nun hali hazırda farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 20 adet satış firması ve bunlara ek olarak farklı ülkelerde satış ofisleri bulunuyor ve tüm dünyaya ihracat yapıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account