BAUMIT Türkiye, Güral Sapanca Wellness & Convention Otel’de bayileri ile buluştu.

Editör
20.03.2013

 

“İleriye yönelik fikirler” konsepti altında düzenlenen Baumit İş Ortakları Zirvesi açılış konuşmasını yapan Baumit Türkiye Genel Müdürü Batuhan Besler, 2012 yılının değerlendirmesini ve 2013 hedeflerini paylaştı.

Baumit İş Ortakları Zirvesi 2013 “İleriye yönelik fikirler” konsepti altında gerçekleştirildi. Türkiye genelindeki 52 bayiden yaklaşık 100 kişinin katıldığı toplantıda, 2012 yılının marka ve sektör açısından değerlendirmesi ve 2013 hedefleri paylaşıldı.

Toplantının açılışını Baumit Türkiye Genel Müdürü Batuhan Besler yaptı. Besler, 2012 yılının genel değerlendirmesinin yanı sıra yeni yapılanmalar ve hedefler konusunda detaylı bilgiler aktardı.

Sektörde beklenen büyümenin ötesinde daha yüksek bir hedefe sahip olduklarını belirten Batuhan Besler, bu hedefe iyi bir sinerji içerisinde ulaşacaklarına inandığını dile getirdi.

Ürün Müdürü Hüseyin Ünlüyol ise 2013’de sektöre sunulacak yeni Baumit ürünleri ile bilgiler aktardı. Yaratıcı bir dış cephe tasarımı için sonsuz olanaklar yaratmaya imkan veren CreativTop ve  yeni boya serisi Baumit Artline, Yapı Fuarı öncesinde bayilerle detaylı bir şekilde anlatıldı. Toplantıda ayrıca pazarlama, lojistik, finans ve üretim müdürleri de birer sunum gerçekleştirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek yine 2013 için yapılacak çalışmaları konusunda bilgilendirme yaptılar.

Toplantı akşamı ise Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. 2012 yılında en yüksek ciroya ulaşan bayilerin ödüllendirildiği törende, toptancı ve uygulamacı bayi kategorisinde ilk 3’e giren bayiler ile “Seramik Yapıştırıcıları”, “Makine Sıvaları” ve “Hazır Dekoratif Kaplama” ürün gruplarında en yüksek tonaja ulaşan bayilere de plaketleri sunuldu.  Plaket töreninin ardından eğlenceli bir gece ile gala yemeği tamamlandı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account