Terraco Türkiye Bayi ağını genişletiyor ve yeniden yapılandırıyor

Editör
20.03.2013

 

 Sektöründe hizmet verdiği pazara daha hızlı, etkin ve kaliteli servis sunabilmek amacıyla Terraco Türkiye , bayilerini yeniden yapılandırıyor.  Yetkili Dağıtıcı Bayi ve Yetkili Uygulayıcı Bayi olmak üzere, iki ana grupta topladığı bayilerine pazarlama konusunda hızlı ve etkili hizmet vermeye devam ediyor.

Bunlar arasında, kurumsal kimliğin yansıtılması bakımından, bayi tabelalarının yenilenmesi, mağaza içi dizaynların elden geçirilmesi, ürün teşhir modüllerinin tasarlanması, bayinin firma personeline ve uygulayıcı ekiplerine yönelik uygulamalı ürün eğitimlerinin arttırılması, el numuneleri, katalog, kartela, promosyon çalışmaları gibi bir çok konuda etkin destek sağlamaktadır.

Bayilerin özellikle kendi proje ihtiyaçları kapsamında ve diğer müşteri taleplerine yönelik, “Colours & Texture Design Centre” isimli Tinting sistemi hızla hayata geçirilmiştir.

Türkiye’de 1988 yılında faaliyetlerine başlayan ,14 ülkedeki 18 fabrika ve 32 farklı şirketi ile uluslararası firma olan Terraco A.Ş. bugüne kadar sektöre 550 farklı ürün seçeneği kazandırmıştır.

Türkiye’de 16 farklı ürün grubu ve 120 çeşit ürünüyle ,yapılarda temelden çatıya kadar çözün odaklı malzemeleri ile faaliyet gösteren Terraco dinamik yapısı, heyecanlı  ekibi, enerjik ve güçlenen bayileri ile birlikte pazarda adından daha da çok söz ettirmeye devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account