İnoksan, Trabzon Bayisi NR Grup Açıldı

Yazar:Editor
20.03.2013

 

Mutfağın lideri İnoksan, Türkiye çapında verdiği bayilikler ile İnoksan kalitesini 81 ilde sergiliyor. Bayiliklerini ve servis ağını her geçen gün emin adımlarla genişleten İnoksan, Trabzon’daki ilk bayisi olan NR Grup’u hizmete açtı.

Mutfak profesyonellerinin taleplerine üst seviyede çözümler sağlayan İnoksan, 20.000 m² kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip olmakla birlikte, 5 kıtaya ihracat gerçekleştiriyor.

Türkiye genelinde 80 yetkili servis ile satış sonrası hizmetlerini de yürüten mutfak devi, 6 büyük ilde bölge müdürlükleri ile hizmet veriyor. Türkiye çapındaki mevcut 40 İnoksan Bayisi ile İnoksan kalitesini her ilde aynı standartlarla sunmayı hedefliyor. Son olarak 16 Mart Cumartesi günü hizmete açılan Trabzon bayisi NR Grup da İnoksan’ın Trabzon’daki temsilcisi oldu.

İnoksan’ın Trabzon Bayisi NR Grup’un açılışına katılan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, bayilik sistemleri ile ilgili;  “Sektörün lokomotifi konumunda olan İnoksan, Türkiye genelinde açtığı bayilerle sektördeki farkını ortaya koyuyor. Talepleri en iyi şekilde yanıtlamak adına bayi yatırımlarımızı projelendirerek her geçen gün daha da yaygınlaşmayı planlıyoruz.

Aramıza son katılan Trabzon Bayimiz NR Grup’a da şimdiden başarılar diliyorum. İnoksan ailesine katılan iş ortaklarımız bizler için çok değerli. Bayilerimizle bugüne dek gerek toplantılarda gerekse sosyal ortamlarda bir araya geldik.

Bundan sonra da iş ilişkilerimizin ve fikir alışverişlerimizin taze kalması açısından bir arada olmayı sürdüreceğiz. NR Grup’a bir kez daha başarılar diliyorum ve Trabzon’da İnoksan kalitesinin daha da bilinir hale geleceğini düşünüyorum.”dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account