Baharda Evinizi 3M™ DI-NOC™ ile Yenileyin

Editör
18.03.2013

 

 İç ve dış mekânların dekorasyonuna yeni bir soluk getiren 3M, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayan 3M™ DI-NOC™ dekoratif kaplama folyoları ile mekânlara yepyeni bir görünüm kazandırıyor. 

 Geliştirdiği ürünlerle dekorasyon dünyasına yenilikçi çözümler getiren 3M; ahşabın sıcaklığını,  metalin zarif görünümü ve doğal taşın serinliğini 3M™ DI-NOC™ ile mekânlara taşıyor. Alt konstrüksiyonun değişmesine gerek kalmadan yalnızca yüzeylerin kaplanmasıyla mekânlar, çok kısa sürede yenileniyor ve baharı bambaşka bir görünümle karşılıyor.  

İç ve dış alan dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiren ve 3M’nin ileri teknolojisinin bir ürünü olan DI-NOC; doğal görünümlü ahşap, deri, taş, mermer, alçı sıva, metal gibi 500’den fazla çeşidi ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Duvar, kapı, masa, tezgâh yüzeylerinin yan kısımları gibi farklı yüzeyler, üzerine uygulama yapılması çok zor olan üç boyutlu cisimler bile 3M™ DI-NOC™ dekoratif kaplamaların ince, hafif ve çok katmanlı yapısı sayesinde kolayca kaplayabiliyor.

Ürünün sahip olduğu 3M Comply™ yapışkan teknolojisi ise folyonun yapışkanındaki havanın ince hava kanallarından çıkmasını ve böylece hızlı, zahmetsiz ve kabarcıksız bir uygulama elde edilmesini sağlıyor.

Su, kir, darbe, aşınma ve küflenmeye karşı dayanıklı olan ürün, tüm dünyada mimar, tasarımcı, dekorasyon ve renovasyon profesyonelleri tarafından beğeniyle kullanılıyor. 3M™ DI-NOC™ dekoratif kaplamalar, 12 yıla varan iç mekân ve 5 yıla varan dış alan garantisine sahip.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account