Kale Kapı Pencere Sistemleri 14. Uluslararası Pencere, Profil Üretim Teknolojileri Fuarında…

Editör
18.03.2013

 

Kapı/pencere PVC ve Alüminyum aksesuarı sektörünün akla gelen ilk markası Kale Kapı Pencere Sistemleri, şehrin değişen ve gelişen mimarisine uygun yaratılan konut, iş merkezi vb. yapıları güvenlik ve estetiği birarada sunan ürünleri ile geliştirmeye devam ediyor. 

Yenilikçi yaklaşımıyla modern ve özgün tasarımlarla geliştirilmiş, her koşulda güvenlik sağlayan ürünleri ile 13 – 16 Mart tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenen 14. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi. 

Tam Yalıtım, Kolay Montaj, Güvenli Kullanım 

Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin 2.salon 210 nolu standında sektöre profesyonelleriyle buluşturacağı yenilikçi ürünleri arasında özgün tasarımı ve montaj kolaylığı ile dikkat çeken PVC profillerde kullanılan Safir tek kanat çift açılım ve çift kanat çift açılım sistemleri, Alüminyum pencerelerde tercih edilen Luna çift açılım sistemi  geliştirilen yeni ürünleri arasında yer alıyor.

Yüksek pencerelerde kullanılan uzaktan kumanda sistemi güvenliğin yanı sıra üst düzey konforu çok pratik bir şekilde kullanılailiyor. Yeni ürünler arasında yer alan ve dikey pencerelerde pratik olarak uygulanabilen, konforlu bir kullanım ve dışarıdan müdahaleler için güven sağlayan giyotin pencere aksesuarının özellikle ahşap pencere üreticilerinin dikkatini çekeceği düşünülüyor.

Bu ürünlerin yanı sıra, tam ve yarım otomatik seçenekleri ile devrilmeli sürme (çekme sürme) ve farklı taşıma kapasitesine sahip kaldırmalı sürme modelleriyle, yüksek ısı yalıtımı sağlayan Aksu sürme sistemleri, ve Toros kilitli kapı ispanyoleti, Atlas cephe makasları fuarda sergilenen diğer ürünler arasında yer alıyor. 

Multi İspanyolet sınırlamalı kol özelliğiyle ev ve işyerleri gibi bireysel kullanımlı mekanların yanı sıra, toplu kullanım alanlarından okul, hastane, askeri binalar, kreş, yüksek katlı rezidans, iş merkezleri ve kamu binaları başta olmak üzere birçok mekanda kullanıma uygundur.

Sınırlamalı kol ile kullanımının çocuklu aileler için güvenlikli, evcil hayvan besleyen kişiler içinse havalandırma sağladığı için sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Alüminyum Pencere Sistemlerinde Uzun Ömür

Fuarda tanıtılacak ürünlerden Kale Luna Alüminyum Çift Açılım Sistemi ise, alüminyum pencere sektöründeki teknolojik gelişmeler ve ısı yalıtımlı pencere üretiminin yaygınlaşması ile ortaya çıkan kaliteli aksesuar ihtiyacını karşılıyor.

Güvenlik, işlevsellik ve estetik prensipleriyle tasarlanan Kale Luna Alüminyum Çift Açılım Sistemi, hızlı montaj edilebilme avantajı ile ayar yapabilme özelliğine sahip.

Her türlü kilide uyan, kuvvetli darbelere karşı tam koruma

Fuarda Kale Kilit markasının silindir, iç kapı kilitleri, alüminyum ve pvc kilitleri de sergilenecek. Kale Kilit’in en son piyasaya çıkarttığı yenilikçi ürünü, Kale Yüksek Güvenlikli Silindir tüketicilerin güvenlik konusundaki yüksek beklentisini başarıyla karşılıyor.

Silindir üzerindeki her türlü kötü niyetli müdahalelerde kapının açılmasına karşı geliştirilen dirençli sistem artan hırsızlık olaylarına karşı kullanıcısına üst düzey güvenlik sağlıyor. Özel plastik kafalı anahtarı sayesinde diğer silindirlerden ayrılan sistem, anahtar modeliyle birlikte üretiliyor ve beş anahtarı bulunan “Kale Yüksek Güvenlikli Silindir” Euro profili kullanılan her türlü kilitte kullanılabiliyor.

Kale Kilit Dış Ticaret yeni ürün grupların Yeni Lüks Seri Kilitler, Yeni X10, Geçiş Kontrol Üniteleri ve Cam Kapı Aksesuarları da sergilendi. 

X10 Akıllı Kilit Sistemi yüksek konforu ve modern yapısıyla güvenlik ihtiyaçlarınıza ekstra çözüm sunuyor. Türk mühendisler tarafından yüzde 100 yerli olarak 2007 yılında üretilen Yeni X10 Akıllı Kilit Sistemi, Kale güvencesi ve kalitesiyle hayatınıza konfor ve üst düzey güvenlik getirmeye devam ediyor.

İşyeri, ev veya yazlığınızın kapısını anahtar kullanmadan tek bir kumandayla açma imkânı sunarak çok sayıda anahtar taşıma geleneğini ortadan kaldıran Yeni X10, modernleşen görüntüsüyle ve teknolojik yapısındaki yeniliklerle kullanıcının tercihi olmaya devam ediyor. Yenilenen dış yüzeyi ve çağa uygun modern tasarımı ile uygulayıcıya sunduğu montaj kolaylığının yanı sıra herhangi bir tadilat gerektirmeden, kapınıza modern ve kompakt bir tasarım kazandırmasıyla kapı üstündeki diğer aksesuarlarla birlikte entegre olabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account